Tryb infekcji i zombie powracają w Halloweenowym update do PUBG Mobile

PUBG Mobile zostało właśnie zaktualizowane o nowy tryb infekcji w ramach obchodów „Halloweeks” 2020.

Po raz pierwszy wydany w 2019 roku stawia przeciwko sobie dwie drużyny graczy walczących ramię w ramię. Jedną z nich graj jako zombie, a druga jako obrońcy. Celem drużyny zombie jest po prostu wyeliminowanie wszystkich obrońców przed zakończeniem rundy.

Reklama

Jeśli im się nie uda, drużyna obrońców otrzyma „Kolację z kurczakiem (słynne Chicken Dinner)”. Z pozoru bycie obrońcą wygląda o wiele bardziej zabawnie, ponieważ gracze w tej drużynie otrzymują super karabiny z powiększonymi magazynkami, podczas gdy zombie są ograniczone do ataków wręcz i umiejętności z czasem odnowienia.

Obrońcy, którzy zostaną zabici odradzają się jako zombie, zupełnie tak jak w prawdziwym życiu. Mogą stać się szybkimi zombie, skradającymi się zombie, a nawet Królem Zombie. Kiedy obrońcy walczą z hordami potworów, w międzyczasie przekształcają się w potężnych wojowników zwanych Pogromcami. Zombie zabite przez Pogromców są martwe na zawsze.

Reklama

Oprócz tego trybu, który będzie dostępny do 9 listopada, PUBG Mobile zostało również zaktualizowane o różne dekoracje i stroje związane z Halloween.

Możecie pobrać PUBG Mobile za darmo już teraz w sklepie Google Play.

Reklama
Poprzednie

Uznana platformówka logiczna Teslagrad zyskuje drastyczną obniżkę ceny na Androidzie

Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Lineweight, Unmemory, Pac-Man Geo i inne

Dalej