TOP5 gier wyścigowych na Androida

Asphalt 9

Jako, że w każdym drzemie młody kierowca. Dzisiaj mam dla Was 5 gier na Android, ale wyścigowych, które są według mnie godne polecenia. Tak więc nie przedłużając przechodzimy do zestawienia. TOP5 gier wyścigowych na androida!

#5 Racing Fever: MOTO – Google Play

Na 5 pozycję w moim zestawieniu ląduje Racing Fever: MOTO. Jako, że moja styczność z motocyklami jest znikoma, ląduje to u mnie na końcu listy. Jak sama gra? Wcielamy się w kierowcę tzw. “szlifierki” albo innej maszyny i śmigamy po ulicach miast. Mamy 16 rodzajów motocykli i co wielu z pewnością przypadnie do gustu. Możemy je swobodnie lakierować! Także fani jednośladowców, smartfony w dłoń i jazda!

#4 NITRO NATION 6 – Google Play

Tak wiem, dość nisko oceniam ten tytuł. Powodem tak niskiej pozycji NITRO NATION 6 jest tylko i wyłącznie fakt, że jest ograniczony on do tzw. “drag race”. Gdyby nie to, powędrowałby dużo wyżej! Pomimo wszystko gra daje nam dużo frajdy i multum możliwości modyfikacji aut.

#3 REAL RACING 3 – Google Play

Pozycja 3 i REAL RACING 3! Tego tytułu nie mogło tu zabraknąć. Dziesiątki aut wprost wziętych z realnych wyścigów, jak i kilkanaście lokacji rodem z prawdziwych torów.  Dynamika, akcja, piękna grafika i MULTIPLAYER! Tak jest w Real Racing możecie ścigać się razem z kumplami.

#2 F1 Mobile Racing  – Google Play

Kubica wraca do formuły! To i my wróćmy do tego sportu. Co wyróżnia tę grę na tle innych? Licencja! EA Games postarało się i wszystkie tory jak i kierowcy są licencjonowane, czyli w dużej mierze pokrywające się ze światem realnym. Dodatkowo fizyka gry jest na wysokim poziomie co daje dużo większe wrażenia. Nic tylko grać. 🙂

#1 Asphalt 9: Legends – Google Play

Dobra, wiem, każdy to wiedział. Inaczej być nie mogło. Ten tytuł króluje i na długo zostanie jedną z najlepszych gier wyścigowych na Androida jakie kiedykolwiek powstały. Legends to nic innego jak piękna grafika i auta rodem wzięte z W Motors.