TOP 5 gier na Androida, w które musisz zagrać w tym tygodniu!

Ragnarok Mobile

W tym tygodniu w Google Play pojawiło się sporo nowych gier po przerwie świąteczno-noworocznej. Oznacza to, że mamy wiele nowych, niesamowitych gier do zagrania. Więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na top 5 gier android minionego tygodnia! Jeśli szukasz większej ilości to sprawdź nasze inne TOP gry na androida.

Zebraliśmy najlepsze z nich, aby dać Wam coś interesującego do grania w weekend oraz na przyszły tydzień. Sprawdźcie sami!

Hit the Light

TOP 5 gier Android
Hit The Light > TOP 5 gier Android

To najnowsza gra studia Happymagenta, ludzi stojących za  produkcją uzależniającego Tomb of the Mask. Ich nowa produkcja czerpie inspiracje z Breakout, ale tym razem zamiast cegieł, przyjdzie Wam niszczyć neony za pomocą różnych ataków. Możecie strzelać do nich z armaty, rzucać shurikenami i nie tylko.

Heroes and Merchants

TOP 5 gier Android
Heroes and Merchants > TOP 5 gier Android

Zupełnie nowy mobilny MMORPG, który koncentruje się na rzemiośle. Waszym zadaniem będzie zatrudnić kilku bohaterów, wysyłać ich na bitwę, by zebrać zasoby i przygotowywać przedmioty do rzemiosła oraz na sprzedaż.

Ragnarok M: Eternal Love

Gry Play Google
Ragnarok M > Gry Play Google

Po długich miesiącach oczekiwania, ten tytuł nareszcie pojawił się na cały świecie. Niestety poza Europą. U nas pojawi się za kilka dni. Jest to zupełnie nowy mobilny remake klasycznego MMORPG znanego z PC, z nowymi wizualizacjami 3D.

Galaga Revenge

Android Games
Galaga Revenge > Android Games

Jest to strzelanka z gatunku science-fiction, którą znają i kochają wszyscy fani gier retro. Jej odświeżona wersja została wydana na telefony komórkowe z okazji 35. rocznicy premiery oryginału.

Dream Hospital

Gry Google Play
Dream Hospital > Gry Google Play

W grze zadaniem gracza jest zarządzanie własnym szpitalem. Po jego zbudowaniu będziecie musieli nim zarządzać, zatrudniać pracowników, kupować nowy sprzęt i sprawić, że pobyt w nim stanie się on przyjemny dla twoich pacjentów. Dodatkową zaletą gry jest miła dla oka, kolorowa oprawa graficzna.