TOP 4 gier survival na Androida!

TOP 4 survival

Nie ma co ukrywać, ze rynek gier na Androida stale się powiększa o nowe tytuły. Powstają to coraz nowsze gry o przeróżnej specyfikacji. Dzisiaj mam dla Was zestawienie TOP 4 gier survival na Androida według mojej opinii.

Westland Survival – Google Play

Jak na dany moment najpopularniejsza gra z serii survival w sklepie Play. Jest łudząco podobna do Last Day on Earth, aczkolwiek osadzona w świecie dzikiego zachodu. Zamiast zombie spotkamy rabusiów rodem z westernów, motocykle zastąpią konie, a zieloną trawkę piaszczyste tereny.

westland survival

 

Last Day on Earth: Survival – Google Play

Last Day on EarthKlasyczny survival rodem z przyszłości. Zostajemy przeniesieni do roku 2027. Na ziemi wybucha epidemia, która zaraża ludzi i zamienia w zombie, a Twoim zadaniem jest w tym świecie przetrwać. Eksploatujemy nowe miejsca takie jak polany, bunkry, zrzuty samolotów, rozbite wraki. Zbieramy surowce, tworzymy przedmioty. Budujemy chatkę i staramy się przetrwać ile tylko się da.

Jurassic Survival – Google Play

Jurassic Survival

I tym razem lądujemy w scenerii rodem z filmu Jurassic Park. W wielu kwestiach nic się nie zmienia. Wytrwaj, zabijaj, eksploruj. Zmienią się jednak przeciwnicy, bo oprócz innych graczy spotkamy, DINOZAURY! Od pterodaktyli po tyranozaury. Może ten rodzaj survivalu przypadnie Ci do gustu?

Grim Soul: Dark Fantasy Festival – Google Play

I klimat, który z tych wszystkich mi przypada do gustu najbardziej, czyli fantasy. Wcielamy się w bohatera, a zamiast zombie, dinozaurów czy rabusiów napotkamy przeróżne stwory.   To właśnie to co wyróżnia ten tytuł najbardziej, różnorodność. Zresztą to trzeba zobaczyć. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Jenf1sEBjMUr