This War of Mine na Androida o wiele taniej

This War of Mine na Androida

Tę grę powinno kojarzyć naprawdę wielu. Swego czasu zrobiła nie małą furorę i wzbudziła zainteresowanie setek tysięcy graczy. Dziś nieco zapomniane gra This War of Mine na Androida. Jest to jak najbardziej słuszny ruch ze strony twórców aby przenieść grę na smartfony i wycisnąć jeszcze nieco grosza z tego tytułu. Jak się domyślamy taki też zapewne jest cel.

Zobacz także: Last Day on Earth – survival w najlepszym wydaniu?

This War of Mine na Androida już w Google Play

Dla tych, którzy nie wiedzą wyjaśnię pokrótce na czym polega This War of Mine i czy jakoś będzie się różniło na Androidzie. Otóż tutaj nie wcielimy się w jakiegoś zabijakę, elitarnego żołnierza, który ma za zadanie zabijać. Tutaj mamy do czynienia z przetrwaniem. Wcielamy się w zwykłego cywila, który stoi na czele grupki przetrwałych. Starając się przeżyć w oblężonym mieście i zmagając się z brakiem żywności, przeciwnikami i wojną.

Sam kreuj scenariusz

Ja tę grę nazywam trochę takim testem. Jesteśmy osadzeni w mrocznym klimacie. Jak się dobrze wczujemy to poczujemy ten dreszczyk emocji i powszechnego strachu. Sprawdzisz się jak Ty reagowałbyś w takich warunkach, mając na swoich barkach życie innych ludzi. Podejmiesz wiele decyzji, a propos życia innych ludzi. Czy będziesz troszczył się o wszystkich? Może jednak kogoś poświęcisz dla dobra sprawy?

W This War of Mine na androida sami kreujemy scenariusz. Przeciwnicy z jakimi będziemy walczyć to chociażby snajperzy czyhający na nas zza krzaka, ew. muru albo szabrownicy, którzy z miłą chęcią przyjmą pod swoje skrzydła Twoje zdobycze.

Jak zagrać w This War of Mine na Androida?

Sprawa jest prosta, jednak tak jak wspominałem na początku, twórcy chcą żeby do kieszeni wpadło im trochę pesos. Dlatego też grę trzeba zakupić w naszym ukochanych Google Play.  Jednak nie martwcie się, nie pisałbym gdyby nie było nic szczególnego i gra dalej kosztowałaby ponad cztery dychy. Jest wyprzedaż i TWoM dostaniemy już za 8,59zł! Spieszcie się zanim promocja się skończy!