Ten napakowany akcją zwiastun ujawnia więcej szczegółów na temat Illusion Connect, nadchodzącego RPG na Androida

Illusion Connect to niesamowita taktyczna gra RPG od Super Prism Games. Jest pełna mechaniki Gacha i głębokiej walki turowej. W grze jest jednak o wiele więcej, o czym świadczy nowy zwiastun, który właśnie wydało Super Prism Games.

Teaser wprowadza nas w całą masę pomysłów i koncepcji, które są kluczowe w Illusion Connect, a także zapoznaje z głównymi postaciami z dwóch frakcji w grze. Akcja gry toczy się w dwóch różnych światach – prawdziwym i wyśnionym. Podróżowanie między nimi wymaga użycia obiektywów, a to tworzy scenerię dla pełnego akcji zwiastuna.

Reklama

W filmie występują dwie różne postacie, Frantiva i Saya. Frantiva reprezentuje frakcję Uroboros. Nienawidzą ludzi i chcą wyzwolić złe koszmary w prawdziwym świecie, aby ich zniszczyć. Szokująco, Frantiva była kiedyś wysoko postawionym członkiem SEED, drugiej frakcji w grze. Jednak zdradziła ich zmieniając strony, ku konsternacji swojej siostry, która pozostała lojalna.

Saya nienawidzi koszmarów i każdego, kto został przez nie skażony i nie bez powodu. Obwinia ohydne potwory za wymordowanie jej plemienia. Dla nas brzmi to jak wystarczająco dobry powód. Saya może wyglądać na spokojną, ale pod tą pogodną powierzchownością kryje się wir emocji.

Reklama

Jest jeszcze czas, aby zamówić Illusion Connect przed premierą 22 października. Jak możesz to robić? Cóż, jest kilka sposobów. Możecie odwiedzić oficjalną witrynę Illusion Connect lub przejść do App Store lub Google Play i zarejestrować się wstępnie.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół Illusion Connect, najlepszym sposobem jest śledzenie tytułu w mediach społecznościowych. A jeśli wolicie, aby podano je wam wprost, obserwujcie nasz serwis!

Reklama
Poprzednie

SpongeBob: Krusty Cook-Off otrzymuje największy update z historii z nową restauracją i levelowaniem

Pixelbite zapowiedziało, że Space Marshals 3 pojawi się w tym miesiącu w formie rozdziałów

Dalej