Taktyczne RPG Illusion Connect otrzymało datę premiery

Fani taktycznych gier mobilnych Shojo RPG mają powód do radości. Super Prism Games ogłosiło, że genialne Illusion Connect będzie dostępne na całym świecie od przyszłego miesiąca. Kiedy dokładnie? 22 października, tak więc nie będziecie musieli poświęcić zbyt wiele czasu na czekanie zanim gra się ukaże.

W Illusion Connect zbieracie niesamowite postacie i używacie ich do walki z koszmarami, które opanowały świat snów. Jest tu genialna historia, a także mnóstwo akcji i przygód, w które można zatopić zęby.

Super Prism Games ujawniło również, że znana piosenkarka, Konomi Suzuki, wykonała motyw przewodni do gry. Piosenka nosi tytuł Never Stop, Never End i ma zostać wydany 29 września. Piosenka oddaje ducha gry i koncentruje się na byciu silnym w obliczu trudności i spełnianiu marzeń.

Suzuki wygrała Animax All-Japan Anisong Grand Prix 2011 i wydał cztery albumy i 18 singli. Oprócz występów na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i Europie, jej muzyka pojawiła się także w wielu grach wideo i serialach anime.

Oprócz tych wszystkich dobrych wiadomości, Illusion Connect osiągnęło punkt zwrotny w postaci 100 000 rejestracji wstępnych kilka dni temu. To odblokowało nowy poziom nagród w momencie premiery gry. Następnym kamieniem milowym będzie 300 000 graczy, co da ludziom jeszcze więcej nagród, gdy gra pojawi się w przyszłym miesiącu.

Jeśli chcecie zarejestrować się wstępnie w Illusion Connect, możecie to zrobić w App Store lub Google Play. Im więcej osób się zarejestruje, tym lepsze nagrody otrzymają wszyscy, gdy gra będzie dostępna.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi Illusion Connect, śledźcie jego kanały społecznościowe np. na Facebooku. W ten sposób zawsze będziesz pierwszymi którzy dowiedzą się o wszelkich nowościach.