Swap-Swap Panda, nowa platformówka w stylu pixel art jest teraz na Androidzie

Swap-Swap Panda, gra od studia stojącego za Drop Wizard i Super Cat Tales 2, to pikselowa platformówka z czerwoną pandą i zwykłą biało-czarną pandą, jest teraz dostępna na Androida.

Fabuła polega na tym, że wyruszacie, by odzyskać babeczki skradzione przez złych ninja. W tym miejscu warto podkreślić, że nigdy nie powinniście próbować odzyskiwać przedmiotów od prawdziwych ninja, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mogliby oni was załatwić.

Pandy są jednak nieustraszone, a Waszym zadaniem jest pomóc im w poruszaniu się po świecie gry, przełączając się z jednej na drugą, aby wykorzystać ich różne umiejętności. Swap-Swap Panda to teoretycznie gra zespołowa, aczkolwiek jej adresatem jest zespół składający się z jednej osoby: Ciebie.

Pandy są zdolne do pływania, wspinaczki i nie tylko, o ile używacie w danym momencie odpowiedniej z nich. Do pokonania jest 20 lokacji i różnorodne zagadki do rozwiązania.

Swap-Swap Panda jest już dostępne w sklepie Google Play. Gra sama w sobie jest bezpłatna, ale istnieje też wersja premium w cenie $3,99.