Stylowa gra labiryntowa Sphaze otrzymuje 15 nowych poziomów i 75% zniżkę

Sphaze, zgrabnie wyglądająca układanka labiryntowa od dewelopera Subpixels, ma wyjść z wersji beta i zostać uruchomiona na szeroką skalę w sklepie Google Play.

Dodatkowo gra pojawi się z zupełnie nowym światem niedostępnym w wersji wczesnego dostępu, która jest dostępna od lipca. Świat 5 będzie zawierał 15 nowych poziomów, w tym „pięć szalonych wyzwań” Wprowadzone zostaną też nowe mechanizmy łamigłówek, takie jak śliskie zamarznięte ścieżki.

Po ukończeniu pierwszego świata będziecie mieć dostęp do 5. świata za darmo, a przez najbliższy tydzień cena gry będzie dostępna z 75% zniżką. Możecie ją teraz kupić za 4,89 zł, w porównaniu ze zwykłą ceną 20,99 zł.

Sphaze cieszyło się sporym sukcesem kilka miesięcy od premiery, zdobywając 4,5 / 5 w App Store i 10/10 w Metacritic według użytkowników. Rozgrywka polega na manipulowaniu serią etapów labiryntu, aby pomóc sferycznemu robotowi znaleźć wyjście.

Produkcja wygląda świetnie ze swoją stonowaną paletą barw w stylu Monument Valley i zgrabną grafiką 3D. Możecie pobrać Sphaze za 4,89 zł już teraz w sklepie Google Play.