STYCZEŃ 2019 – zapowiedź miesiąca

gry android styczeń

Witajcie w nowej serii w naszym serwisie! Planujemy na koniec każdego miesiąca publikować posty, w których opiszemy gry, jakie zadebiutują w kolejnym. Jako iż producenci gier mobilnych rzadko czują się zobowiązani do podawania graczom dni, a nawet miesięcy wyjścia swoich najnowszych produkcji, będziemy prezentować tylko gry, które na pewno wyjdą w tym miesiącu. Lecimy!

Bananagrams

Bananagrams“Bananagrams” jest planszówką, która swoimi zasadami przypomina popularne Scrabble. W naszym kraju jednak bananowa gra słowna nie przyjęła się tak dobrze, jak w krajach zachodnich. Jeśli nie graliście w nią wcześniej, to już za kilkanaście dni będziecie mogli nadrobić zaległości. Studio Asmodee Digital postanowiło przygotować mobilną wersję tej planszówki na urządzenia mobilne. Rozgrywka polega na układaniu anagramów z dostępnych nam liter i wbrew pozorom ma bardzo dynamiczny charakter. Grać możemy sami, lub z innymi graczami. Fani planszówek z pewnością powinni sprawdzić ten tytuł!

Gloom: Digital Edition

Gloom Digital EditionKolejna adaptacja gry planszowej, tym razem jest to nietypowa karcianka przeniesiona na urządzenia mobilne przez Sky Ship Studios. Naszym zadaniem jest kierowanie życiem (a raczej gnębienie) pewnej nietypowej rodziny, układając z kart pełne czarnego humoru historie, które nierzadko doprowadzą do zakończenia żywota jednego z jej członków, często w widowiskowy sposób. Jednoczesnie możemy sabotować innych graczy wykorzustując karty, które poprawiają stan ich rodziny. Rozgrywka kończy się, gdy jedna z rodzin zostanie całkowicie wybita. Bawić się w tym tytule możemy tylko z innymi graczami. Oprawa graficzna jest dosyć prosta i składają się na nią tylko interfejs oraz karty.

Co sądzicie o opisanych wyżej tytułach? Planujecie ograć? Oczywiście napiszemy dla Was ich recenzje, więc śledźcie stronkę na bieżąco! Nie zapomnijcie też zalajkować stronki na Facebooku oraz sprawdzić naszego Twittera. Motywuje nas to do dalszej pracy. Dzięki!