SpongeBob: Krusty Cook-Off otrzymuje największy update z historii z nową restauracją i levelowaniem

SpongeBob: Krusty Cook-Off, gra o zarządzaniu czasem na postawie kultowej kreskówki Nickelodeon autorstwa Nukebox Studios i Tilting Point, przeszła największą jak dotąd rewizję.

Co najważniejsze, najnowsza aktualizacja umożliwia ulepszanie i awansowanie postaci, aby nadać im nowe umiejętności i moce. Umiejętności pasywne specyficzne dla postaci dają większe pole manewru przy wyborze najlepszego dostawcy do danego zadania, a nowy system doświadczenia pozwala zdobywać PD poprzez zbieranie przedmiotów.

Reklama

Jest też nowa restauracja nazwana Pasta La Vista. To włoska restauracja, w której podają spaghetti i, jak możemy tylko przypuszczać, wiele innych tradycyjnych włoskich potraw, z pizzą na czele.

Podsumowując, ostatni update zmienił SpongeBob: Krusty Cook-Off w dość radykalny sposób i najwyraźniej jest więcej aktualizacji tuż za rogiem, a następne w kolejce są kostiumy na Halloween.

Reklama

SpongeBob: Krusty Cook-Off okazało się niezwykle popularny od czasu premiery na początku tego roku, osiągając 2,2 miliona aktywnych użytkowników dziennie tylko w pierwszym tygodniu od premiery. Co dziwne, w komunikacie prasowym nie ma żadnych szczegółów na temat aktualnej frekwencji w grze.

Możecie pobrać SpongeBob: Krusty Cook-Off za darmo już teraz w Google Play Store.

Reklama
Poprzednie

Big Brother: The Game jest już dostępne na Androida

Ten napakowany akcją zwiastun ujawnia więcej szczegółów na temat Illusion Connect, nadchodzącego RPG na Androida

Dalej