Skiny do Minecraft – 5 stron z darmowymi skinami do MC

Skiny do Minecraft to rzecz, która wyróżnia każdego gracza. To tak naprawdę dzięki nim jesteśmy w stanie rozpoznać kumpla w grze, pomijając oczywiście nick. Jest to również element, który pozwala nam rozróżnić na serwerach graczy non premium od premium. No chyba, że ktoś kto kupił MC porusza się w skinie Steve albo Alex, ale to rzadka sytuacja. Dzisiaj przedstawię Wam 5 stron, na których znajdziecie darmowe skiny do Minecraft do pobrania.

Zobacz także: Jak zrobić portal do Endu w Minecraft

Reklama
Obejrzyjcie też film ze skinami do Minecrafta, który zamieściłem na swoim kanale YouTube.

5 stron, na których znajdziecie darmowe skiny do Minecraft do pobrania

Stron ze skinami do MC z pewnością jest dużo, dużo więcej. Postanowiłem jednak, że wyłuskam te najlepsze i najpewniejsze. W których każdy znajdzie skiny jakie tylko sobie wymarzy. Oczywiście nie zależnie od płci. Na stronach znajdziecie skiny do Minecraft dla chłopaków i dla dziewczyn także każdy powinien być zadowolony.

1. NameMC.com

NameMC - darmowe skiny do Minecraft

NameMC to najprawdopodobniej najpopularniejsza strona ze skinami do Minecraft w Polsce. Główne ze względu na to, że twórcy zadbali o polską wersję językową dzięki czemu zajmują wysokie pozycje w polskiej wyszukiwarce Google. Na tej stronie znajdziecie naprawdę tysiące skinów do Minecrafta zarówno te dla dziewczyn jak i chłopaków. Skiny można wyszukiwać po zapytaniach, najpopularniejszych, najnowszych itp.

Reklama

2. MinecraftSkins.net

MinecraftSkins.net - darmowe skiny do Minecrafta

MinecraftSkins to druga bardzo popularna strona ze skinami do Minecrafta. Znajdziemy tutaj wszystkie potrzebne funkcje do szukania skinów. Znajdziemy skiny do Minecrafta najpopularniejsze w całym serwisie lub w danym tygodniu. Skiny do Minecrafta dla dziewczyn lub chłopaków można liczyć tutaj w tysiącach, a przede wszystkim są one niebywałej jakości. Twórcy tych skinów zadbali o wszystkie nawet najmniejsze szczegóły. Cienie, poświaty, przejścia kolorów. Naprawdę warto tam zajrzeć.

3. MinecraftSkins.com

MinecraftSkins.com - skiny do mc

Portal szerzej znany jako the Skindex. Skiny do Mc jakie tutaj znajdziemy są przeróżne. Z pewnością ciekawe, intrygujące, a czasami nawet dziwne. Wszystko zależy od tego jak będziesz szukał. Na MinecraftSkins.com znajdziesz takie kategorie jak Top skins, Latest (czyli ostatnio dodane) oraz Recently Commented (czyli najczęściej komentowane). Jeśli masz w głowie jakiś pomysł na skina do Minecrafta, który mógłby Cię wyróżniać to w wyszukiwarce możesz wpisać słowo, z którym mógłby się wiązać. Na przykład Mroczny i w tym momencie wyszukiwarka pokaże nam skiny, które zostały oznaczone jako mroczne.

Reklama

4. PlanetMinecraft.com

PlanetMinecraft.com - skiny minecraft

PlanetMinecraft.com jeśli mam być szczery to moja ulubiona strona, na której znajdziemy nie tylko skiny Minecraft, ale także wszelkiego rodzaju mody, dodatki i naprawdę ciekawą społeczność. Tutaj wyszukiwarka jest chyba najbardziej rozbudowana. Wprost możemy wybrać czy szukamy skiny do Minecraft dla dziewczyny czy chłopaka. Może określić również model, czy to będzie Steve czy Alex, a nawet kategorię. Dodatkowo mamy takie zakładki jak trendujące (czyli zyskujące popularność), nowe, najlepsze, najczęściej oglądane i najczęściej pobierane.

5. Tynker.com

Tynker.com - skiny do minecrafta do pobrania za darmo

Tynker.com to ostatni serwis z naszej listy. Znajdziecie na nim wiele rodzajów skinów do Minecrafta. Nie są to tylko skiny postaci w MC, ale także przedmiotów, potworów czy bloków. Znajdziecie tam również listy serwerów i mini gierki. Strona bardzo przyjemna i skierowana bardziej do młodszego pokolenia graczy. Co nie zmienia faktu, że znajdziecie tam zupełnie darmowe skiny do Minecraft do pobrania.

Reklama
Poprzednie

Podzespoły w komputerze gamingowym – jak wybrać najlepszą kartę graficzną?

Genshin Impact 1.3 – co wprowadza nowa aktualizacja?

Dalej