Samsung Galaxy Fold może wspierać usługę streamowania gier ze Steam

Największy na świecie producent smartfonów z Androidem, Samsung, miał niesamowicie pracowity dzień. Wczoraj podczas Galaxy Unpacked pokazał nadchodzący składany smartfon o nazwie Galaxy Fold.

To niesamowite urządzenie łączy telefon komórkowy i tablet w jedno urządzenie. To, co jeszcze 2-3 lata temu wydawało się niewiarygodne, teraz jest rzeczywistością – urządzenie można złożyć i rozwinąć, aby  w dowolnej chwili przekształcić je w tablet lub smartfon.

Reklama

Ma także niesamowite parametry techniczne – aż 12 GB pamięci RAM, sześć kamer, wyświetlacz o przekątnej 7,3 cala i możliwość uruchamiania trzech aplikacji jednocześnie. To absolutnie szalone!

Samsung oficjalnie ogłosił wprowadzenie Samsung Galaxy Fold i spekulacje na temat strumieniowania Steam w Galaxy Unpacked.

To nie wszystko. Choć nie było oficjalnego komunikatu, wydaje się, że do Galaxy Fold może także trafić usługa strumieniowania Steam (podobnie ma to wyglądać w S10).

Reklama

Jeśli to prawda, będziecie mogli przesyłać strumieniowo gry ze Steama na ekran smarfonu przez internet pod warunkiem, że komputer jest włączony.

Nie będziecie musieli nawet grać na tym samym Wi-Fi. Dosłownie wszędzie jest połączenie z Internetem, będziecie mogli przesyłać strumieniowo swoje gry.

Reklama
Poprzednie

Snakebird Primer na Androidzie – oby teraz było łatwiej!

Thumper: Pocket Edition jest już dostępne na Androidzie.

Dalej

Dodaj komentarz