Samsung Galaxy Fold może wspierać usługę streamowania gier ze Steam

Największy na świecie producent smartfonów z Androidem, Samsung, miał niesamowicie pracowity dzień. Wczoraj podczas Galaxy Unpacked pokazał nadchodzący składany smartfon o nazwie Galaxy Fold.

To niesamowite urządzenie łączy telefon komórkowy i tablet w jedno urządzenie. To, co jeszcze 2-3 lata temu wydawało się niewiarygodne, teraz jest rzeczywistością – urządzenie można złożyć i rozwinąć, aby  w dowolnej chwili przekształcić je w tablet lub smartfon.

Ma także niesamowite parametry techniczne – aż 12 GB pamięci RAM, sześć kamer, wyświetlacz o przekątnej 7,3 cala i możliwość uruchamiania trzech aplikacji jednocześnie. To absolutnie szalone!

Samsung oficjalnie ogłosił wprowadzenie Samsung Galaxy Fold i spekulacje na temat strumieniowania Steam w Galaxy Unpacked.

To nie wszystko. Choć nie było oficjalnego komunikatu, wydaje się, że do Galaxy Fold może także trafić usługa strumieniowania Steam (podobnie ma to wyglądać w S10).

Jeśli to prawda, będziecie mogli przesyłać strumieniowo gry ze Steama na ekran smarfonu przez internet pod warunkiem, że komputer jest włączony.

Nie będziecie musieli nawet grać na tym samym Wi-Fi. Dosłownie wszędzie jest połączenie z Internetem, będziecie mogli przesyłać strumieniowo swoje gry.