Recenzja gry komputerowej od PokerStars – Jackpot Poker

Gigant w dziedzinie pokera w kasynach online wprowadził swoją grę do największego na świecie portalu gier online na komputery PC. Gra od PokerStars o tytule Jackpot Poker jest dostępna na platformie Steam od 2017 roku.

Platforma gier online osiągnęła rekord w postaci 14,2 mln użytkowników aktywnych w jednym czasie w styczniu 2017 roku. Sama gra ma ponad 125 mln aktywnych użytkowników, więc nikogo nie powinno to dziwić, że sam operator PokerStars chciał zaistnieć w świecie gier komputerowych i rozbudować swój zasięg i tam.

Reklama

Mieszane uczucia odbiorców

Czy to się udało? Według statystyk na stronie, gra jest dostępna na platformie Steam od 20 marca i do tej pory zebrała 305 opinii, gdzie średnia ocena wynosi tylko 51%.

Jedną z konstruktywnych krytycznych uwag pod adresem gry była decyzja o połączeniu portu mobilnego do środowiska PC, stwierdzając, że funkcjonalność ekranu dotykowego obecna w funkcji mobilnej nie działa tak dobrze z klawiaturą i myszą.

Reklama

Pojawia się również pytanie, dlaczego ktoś miałby chcieć grać w Jackpot Poker, skoro opcję darmowej gry klienta PokerStars są mniej podatne na awarie, oferują prawdopodobnie najlepsze wrażenia z gry w pokera w branży i zostały zaprojektowane do gry na PC.

Jackpot Poker oferuje niezliczoną ilość gier z logo PokerStars, takich jak Spin & Go, automaty w stylu kasynowym oraz gry No-Limit Hold’em i Pot-Limit Omaha. W grę można również śmiało grać na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Reklama

Rozrywka godna fanów pokera

Po kilku słowach krytyki, czas na pochwały i podkreślenie tego, co najlepsze w grze. Jackpot Poker jest kolebką szybkich turniejów wspomnianego wcześniej Spin & Go Jackpot Poker – szybkiego turnieju z jackpotem dla 3 graczy, w którym gracze mogą wygrać nawet 3000-krotność początkowej stawki, używając żetonów na wirtualne pieniądze!

Jackpot Poker by PokerStars

A co najważniejsze, jest to darmowa gra, z wieloma sposobami zdobywania darmowych żetonów i dziennym przydziałem, aby utrzymać Cię w akcji. Gracze muszą starać się zbudować najsilniejszy układ pokerowy lub blefować, aby wygrać, pokonując przeciwników i wygrywając miliony żetonów. Turnieje Spin & Go Texas Hold’em Poker zabiorą Cię natomiast dookoła świata, a każdy z nich ma różne poziomy wpisowego – dzięki czemu możesz zacząć od małych stawek i stopniowo rozwijać swoje umiejętności w pokerze Texas Hold’em.

Reklama

Gra daje Ci także opcje na zdobywanie nieograniczonych darmowych żetonów do gry. Gracz może otrzymywać regularne premie żetonów co cztery godziny i brać udział w darmowych rozdaniach nagród w trakcie gry. Operator obiecuje, że co tydzień jest do zdobycia 100 milionów darmowych żetonów pokerowych!

Kluczowe informacje na temat PokerStars

Jeśli chodzi o grę w pokera online, żadna firma nie robi takiego wrażenia jak PokerStars. Firma działa od ponad dekady i w tym czasie ugruntowała swoją pozycję jako jeden z najlepszych operatorów gry w pokera.

Reklama

PokerStars rozpoczęło swoją działalność online we wrześniu 2001 roku, a trzy miesiące później zaczęło przyjmować od graczy zakłady na prawdziwe pieniądze. Ich biznes znacznie się rozwinął w 2003 roku, po tym jak gracz kasyna Chris Moneymaker awansował online przez PokerStars, by wygrać World Series of Poker.

W 2006 roku firma z siedzibą na Wyspie Man stała się największym poker roomem online po wejściu w życie ustawy o zakazie hazardu internetowego i wycofaniu PartyPoker z rynku amerykańskiego.

Reklama
Reklama

W 2011 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych przejął adresy URL pięciu witryn z grami, w tym PokerStars.com, zarzucając im łamanie przepisów dotyczących prania brudnych pieniędzy i federalnych przepisów dotyczących oszustw bankowych. Wszystkie skargi cywilne przeciwko PokerStars zostały wycofane w 2012 roku, po tym, jak firma osiągnęła ugodę w wysokości 225 milionów dolarów, która obejmowała zakup Full Tilt Poker.

Dziś PokerStars to niekwestionowane guru pokera w kasynach online, a jak widać na przykładzie gry na komputery Jackpot Poker – na samym świecie wirtualnych kasyn PokerStars nie kończy i z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Poprzednie

Hakerzy obrali za cel osoby pracujące z domu

Jak zrobić piec hutniczy w Minecraft – Krok po kroku

Dalej