Raziel: Dungeon Arena to piękna gra action-RPG, teraz dostępna na Androidzie

Sklepy z aplikacjami są pełne kolorowych, przystępnych i niezbyt rozbudowanych gier casualowych. Na urządzeniach mobilnych trudniej jest uzyskać odpowiednią jakość znaną z konsoli, dlatego nie mogliśmy się doczekać Raziel: Dungeon Arena.

Jak widać w zwiastunie i galerii poniżej, Raziel: Dungeon Arena wygląda absolutnie oszałamiająco, ze szczegółowymi modelami postaci, wciągającymi środowiskami i dźwiękiem AAA.

Opracowane przez Indrasoft, Raziel to klasyczna gra akcji RPG pełzająca po lochach, nawiązująca do tradycji Diablo i Path of Exile. Kontrolujecie w niej paru bohaterów, z których każdy ma różne umiejętności i zdolności i możecie przełączać się między nimi w czasie rzeczywistym.

Oznacza to na przykład, że możecie swobodnie zamieniać się klasami w bitwie, aby wykończyć wrogów w podwójnie szybkim czasie. Genialny system walki tag team zapewnia pełną elastyczność i dodaje warstwę taktycznej głębi.

Będziecie także zbierać nowych bohaterów w trakcie swojej podróży, a także tworzyć wyposażenie, napadać na lochy, miażdżyć nieumarłych zbirów i eliminować ogromnych bossów na swojej drodze, aby uratować świat przed koszmarnym losem po wygranej demonów.

I to nie jest zwykły hack-and-slasher. Będziecie musieli myśleć i mądrze wykorzystywać swoje umiejętności, próbując przechytrzyć niektórych naprawdę inteligentnych wrogów. Bossowie posiadają własną mechanikę i specjalne zdolności, więc aby pozostać przy życiu, musicie przewidywać ich ruchy.

Kampania dla jednego gracza rozpoczyna się w Mieście Istnienia, ostatnim schronieniu naszych bohaterów, i obejmuje epicką dziesięciorozdziałową, sześćdziesięcioletnią podróż do lochów przez wspaniale zrealizowany świat fantasy. Narracja jest również napędzana przez przyciągający wzrok komiks w grze.

Jest też tryb przetrwania, a także kilka większych map rajdowych z losowymi zadaniami i dynamicznymi celami.

A to tylko zawartość solowa. Raziel: Dungeon Arena oferuje również lochy dla wielu graczy, pozwalające na podejmowanie losowych zadań, bitew z bossami i najazdów ze znajomymi.

Nic dziwnego, że Raziel: Dungeon Arena przekroczyło 500000 osób, które zarejestrowało się wstępnie, co oznacza, że ​​każdy gracz, który dołączy na premierę, otrzyma darmowego bohatera bonusowego: paladyna Bison Arlen.

Aby wziąć udział w akcji, pobierzcie Raziel: Dungeon Arena już teraz z Google Play.