PUBG Mobile wprowadza tryb Team Deathmatch!

News, newsa, newsem pogania. Nie dawno dowiedzieliśmy się o wprowadzeniu eventu Godzilla, który wjedzie w życie za jakiś czas. Dzisiaj zaś mam przyjemność ogłosić, że PUBG Mobile Team Deathmatch z dniem dzisiejszym zostaje wprowadzony.

W tym trybie będzie możliwość gry zarówno z pierwszej jak i trzeciej osoby. Nie ukrywam, żę sam wyczekiwałem takiej zmiany ze względu na brak możliwość praktycznego ćwiczenia aima (oprócz mapy treningowej). Nie ukrywajmy jest to jedna z najważniejszych rzeczy jakich wymaga od nas gra. Oczywiście wszystko z myślą o wbijaniu wyższych rang.

Reklama

PUBG Mobile – Team Deathmatch nowym trybem w grze!

W świeżo rozpoczętym sezonie 7 PUBG Mobile nie zwalnia tempa. Nie dość, że na starcie otrzymaliśmy nowy Royal Pass, dodatkowo EZ Missions. Do wyglądów weszły brody, a w rozgrywce wprowadzono szlaki lotnicze. To dzisiaj oficjalnie Team Deathmatch wjeżdża na salony.

Dodatkowo mamy nową broń, którą jest Skorpion. Dodano go do dropu na każdej mapie i trybie gry, a Bliski Wschód otrzymał dedykowane serwery. Oczywiście to nie koniec niespodzianek! Wraz z nowym trybem do gry wprowadzone zostają ślady, które będziemy zostawiać na śniegu, nowe zombie w Survive Till Dawn oraz nowy boss w The Abandoned Factory.

Reklama

Gierka dostępna oczywiście w serwisie/aplikacji Google Play

Poprzednie

Free Fire Poradnik – Porady, Triki, Jak wygrywać?

PUBG Mobile UPDATE: Patch noty 0.13.0 – Godzilla, tryby, zombie

Dalej

1 komentarz do “PUBG Mobile wprowadza tryb Team Deathmatch!”

Dodaj komentarz