PUBG Mobile Vikendi, idealny prezent świąteczny.

PUBG Mobile Vikendi

Co by nie ukrywać, wielu z nas czekało na ten dzień. Dzisiaj oficjalnie PUBG Mobile wprowadziło na swoje serwery świąteczny dodatek. Tym samym dostaliśmy świątecznie menu, tzw. znajdźki i wyczekiwaną mapę Vikendi!

Pozostaje nam zadać sobie pytanie, dlaczego reszta twórców, aż tak nie angażuje się w świątecznie zmiany?

W innych tytułach możemy liczyć co najwyżej na zmianę ikonki na śnieżną bądź świąteczną i dodatkowego questa z marnymi nagrodami. Jak twórca jest hojny to co najwyżej zgarniemy świąteczną czapkę i siema.

PUBG Mobile nie jest jedyną grą ze świątecznym eventem.

Pomimo wszystko gier jest więcej. Bricky FarmHarry Potter: Hogwarts Mystery, World of Tanks Blitz to jedne z gier, które też poczuły magię świąt.  Dodały świąteczne elementy czy zarzuciły śniegiem gdzieś na mapach, czy w menu.

Tak jak wspominałem wyżej, to miłe z ich strony, ale żaden z nich nie dorównuje zaangażowaniu twórców PUBG Mobile. Dodanie śnieżnej mapy specjalnie na święta to tylko jedna z niespodzianek jakie dostaliśmy do eksplorowania w grze.

Śnieżna mapa, pewnie wielu z Was kojarzy się z zjeżdżaniem na sankach czy na czymkolwiek. 😀 Twórcy o to również zadbali dodając SKUTER ŚNIEŻNY. Co by nie mówić to dalej tylko mały dodatek.

Tak gadam i gadam, że to tylko namiastka tego co otrzymaliśmy w tym patchu więc przejdę do sedna.

Co więcej nam funduje gra?

Bitwa na śnieżki. Tak dokładnie nie pomyliłem się z niczym. Zanim wejdziecie do gierki, możemy spróbować swoich sił w bitwie śnieżnej z innymi graczami. Już nie musicie biegać bez sensu i skakać wyczekując na gierkę, a zafundować kulkę śniegu koledze z drużyny! 😀

No i kończą wątek, apropo dodatkowych wyzwań. PUBG Mobile daje nam możliwość zbierania Jingle Bells, które kazdy z graczy może wymienić na świąteczne upominki. Tak mamy w większości tytułów to fakt, ale pomimo wszystko to miły dodatek.

Także nie czekajcie odpalajcie PUBG i lecimy z tematem! Jeśli nie zaopatrzyłeś się jeszcze w gierkę to zdecydowanie czas najwyższy! 😀 Link do downloadu znajdziecie we wcześniejszym poście na końcu >>Pobierz PUBG.