PUBG Mobile Update – Royale Pass 17, Metro Royale Content, Runic Powers

Twórcy popularnego na telefony Battle Royale wprowadzili nieco elementów Sci-Fi. PUBG Mobile Update w sezonie 17 o oznaczeniu 1.2 wprowadza między innymi Royale Pass 17 z nowymi nagrodami do zdobycia, ale również kilka innych świeżości. Sama aktualizacja nosi nazwę Runic Power Mode co nawiązuje do runicznych dopalaczy, które można uzyskać podczas rozgrywki.

Update w PUBG Mobile wprowadza umiejętności runiczne – jakie dokładnie?

Są to nowe umiejętności runiczne, które będą dostępne na mapie Erangel oraz Cheer Park. Ponieważ tylko na tych mapach możecie na ten moment wypełniać tzw. misje runiczne. Umiejętności run to Płomień, który przywołuje koło śmiercionośnego ognia. Arktyka, która przywołuje ścianę lodu oraz Wiatr, który tworzy tarczę wiatru i zwiększa prędkość ruchu.

Reklama

Oprócz całej tej runowej dobroci, pojawił się nowy rozdział Metro Royale: Honor. Możesz zdobyć w nim Honor, zabijając ludzi i zbierając różne rzeczy. To jednak nie wszystko. Sezon 17 oferuje zaktualizowane misje Royale Pass. Wydarzenia związane z pakietami aktywności, nowe elementy kosmetyczne i nowy wariant trybu EvoGround, który pojawi się 5 lutego.

Posiadacze Androida powinny przyszykować na tę okazję co najmniej 615 mb wolnego miejsca, zaś zwolennicy iOS aż 1,5 GB. Także powodzenia i miłej rozgrywki!

Reklama
Poprzednie

Magic: The Gathering Arena Mobile na Androida już w tym miesiącu

Latte z Lodem (Iced Latte) – My Cafe (Moja kawiarnia)

Dalej