PUBG Mobile i event Godzilla: King od Monsters!

PUBG Mobile event Gry na Android

Pojawiła się informacja na temat nowego crossover eventu w PUBG Mobile. Mowa tutaj o Godzilla: King of Monsters. Jakiś czas temu taka sama sytuacja ma miejsce w Resident Evil 2 (owy event tam również będzie miał miejsce).

Całość ma nawiązywać (nawiązywała w Resident Evil 2) do nowego filmu z wcześniej wspomnianą Godzillą, którego premiera będzie miała miejsce 31 maja. W ramach ciekawostki wspomnę, że w filmie zagra Millie Bobby Brown (Jedenastka ze Stranger Things), WOW!

W jaki sposób zorganizowany będzie w PUBG Mobile event?

Tego nie wiadomo. Z ręką na sercu powiem Wam, że informacji jest niewiele. Premiera filmu tak jak wspominałem przypada na 31 maja i domyślam się, że w tym czasie Godzilla zawita w grze.

Szczerze, sam systematycznie gram w PUBG Mobile i nie mam zielonego pojęcia. Naprawdę nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób ten crossover event będzie zorganizowany. Możemy domyślać się, że będzie to w formie statuy przedstawiającej Godzille. Nie liczyłbym na jakiś osobny tryb, w którym mielibyśmy jednoczyć się aby sklepać monstrum. Jest to czysta współpraca reklamowa, która ma na celu promocję filmu.

Z racji tego, że gra jest bardzo popularna, koszt stworzenia osobnego trybu byłby ogromny, a nie sądzę żeby producenci filmu zechcieliby wydać takie pieniądze.

PUBG Mobile oczywiście dostępne jest w Google Play