Plants Vs Zombies 3 na Android – zagraj w Pre-Alpha

Pamiętacie te cudowne czasy gry w Plants vs Zombies? Wybuchająca papryka, długie i ciężkie walki. Aż chciało się jeść warzywa. To uczucie może Ci wrócić, bo Electronic Arts dosłownie wyskoczyło z Plants vs Zombies 3 na Android. Bez większego patyczkowania się odpalili Pre-Alpha w Google Play i zebrali pierwszych szczęśliwców, którzy mają okazję testować nowy tytuł.

Plants Vs Zombies 3 na Android jak zagrać?

Tutaj sprawa jest nieco cięższa, bo z racji na bardzo dużą popularność miejsca w Pre
Alphie szybko się wyczerpały. Spokojnie nie załamuj się to nie koniec. To o czym musisz wiedzieć na wstępie, była to limitowana edycja, która jak mniemam, ma na celu sprawdzenie pierwszych edycji PvZ 3. EA zapowiadało, że to nie koniec testów i z pewnością dopuszczą więcej graczy. Dlatego warto śledzić tego linka i co jakiś czas sprawdzać, czy aby czasem nie ma 2 edycji testów.

Reklama

Plants vs Zombies 3 na android

Możesz też zapisać się do newslettera od EA, tam z pewnością też puszczają informację à propos nowości z ich arsenału. Zapisy znajdziecie tutaj. „A nóż, widelec” do Ciebie trafi mail z informacją: Ziomeczku po testuj z nami Plants vs Zombies 3 na Android, Pre-Alphe mamy. Masz pewność? No, ja też nie.

Jest już Plants vs Zombies 3 Garden Warfare gameplay?

Niestety na ten moment nie ukazał się żaden Plants vs Zombies 3 Garden Warfare gameplay, natomiast warto śledzić YouTube, czy aby czasem ktoś nie będzie tak miły i nie zapoda nam go. Ja na ten moment nie znalazłem nic ciekawego. Co najwyżej kanały commentary omawiające całą akcję z Pre-Alpha i limitami a propos wejścia do gry. Najciekawsze z tego wszystkiego okazał się filmik od IGN, którzy merytorycznie i fajnie przedstawili aktualną i przeszłą sytuację PvZ.

Reklama

Kiedy PvZ 3?

Tego nie powie Wam na ten moment nikt. Wiemy, że z pewnością ukaże się jeszcze w tym roku (mam nadzieję, ze dotrzymają słowa). Kiedy dokładnie, to musielibyśmy pytać tego na górze. Ten zaś ostatnio chyba za wiele nie mówi, nikomu nie nic nie mówi. W każdym razie, jeśli w najbliższym czasie pojawi się jakakolwiek informacja o PvZ 3 to dam Ci znać. Nie martw się. Jak nie na stronie to na Facebooku, do którego Cię serdecznie zapraszam.

No i jeszcze jedna sprawa, gdybyście w trakcie wyczekiwania się nudzili i chcieli pograć w coś innego, to zachęcam do gry w Last Day on Earth. Poradnik czeka na Ciebie u nas na stronie. Pozdrawiam. :)

Reklama
Poprzednie

FaceApp poradnik – co to jest, czy jest bezpieczna

Najlepsze gry podobne do Diablo na Androida

Dalej