Peace, Death! jest teraz za pół ceny na Androidzie

Peace, Death!, uznany symulator ponurego żniwiarza od dewelopera AZAMATIKA jest teraz dostępny za pół ceny w sklepie Google Play. Możecie go kupić za jedyne 4,69 zł, w porównaniu ze zwykłą ceną 7,49 zł.

W tym mocno zainspirowanym “Papers, Please!” tytule gracie jako szkieletowy agent przy biurku odpraw po śmierci. Dusze pojawiają się w okienku przed wami i musicie wysłać je w górę (do nieba) lub w dół (do piekła).

Na początku każdej zmiany dowiadujecie się, które dusze wysyłać do piekła, a które do nieba, a kryteria zmieniają się codziennie. Pewnego dnia każdy z rogami jest skazany na wieczną agonię, a następnego na linii ognia mogą się znaleźć posiadacze broni.

Gra też lubi mieszać różne rzeczy. Rogi mogą być zakryte kapeluszami. Broń można wyrzucić w ostatniej chwili. Aby zachować pracę, musicie zachować zimną krew.

Jest też dużo więcej, w tym dni tematyczne, cotygodniowe wydarzenia i zadania specjalne. Możecie pobrać Peace, Death! ze zniżką już teraz w sklepie Google Play. Gra jest również dostępna w abonamencie Google Play Pass.