Pac-Man Geo to nowa gra AR oparta na lokalizacji na Androida

Pac-Man Geo, gra w rzeczywistości rozszerzonej autorstwa Bandai Namco, będąca częścią czcigodnej serii Pac-Man jest już dostępna w Sklepie Google Play.

Podczas gdy użycie terminu „rzeczywistość rozszerzona”, szczególnie w połączeniu z terminem „oparta na lokalizacji” naturalnie przywodzi na myśl Pokemon GO, Pac-Man Geo w rzeczywistości bardzo różni się od hitu Niantic.

Reklama

Zamiast patrzeć na duchy i kulki mocy za pomocą aplikacji aparatu na smartfonie, tworzycie sceny Pac-Mana, korzystając z danych mapy świata rzeczywistego. Dowolne miejsce na świecie – Łuk Triumfalny, Times Square itp. – można przekształcić w neonowy labirynt patrolowany przez duchy.

Dostępny jest tryb wycieczki, w którym możecie grać w labirynty z całego świata, oraz tryb mapy, w którym tworzysz własne plansze i udostępniacie je innym. Można też znaleźć „przedmioty związane z lokalnymi punktami orientacyjnymi”, które stają się ulepszeniami w grze.

Reklama

Jak dotąd opinie użytkowników są w najlepszym razie mieszane. Aby samemu wypróbować Pac-Man Geo, pobierzcie je za darmo już teraz ze Sklepu Google Play.

Poprzednie

Unmemory to innowacyjna, interaktywna opowieść o morderstwie na Androida

Kolekcja XCOM2 pojawi się na Androidzie w przyszłym roku

Dalej