Omega Wars – kopia Clash Royale?

Omega Wars - Najlepsze Gry na Androida

Clash Royale wielu z nas zna, wielu kojarzy, a znaczna część stale ogrywa. Ludare Games Group podjęło rękawicę i chce rywalizować z wyżej wymienionym tytułem. Jeśli nie walczyć to chociażby otrzeć się o miano jednego z najpopularniejszych action MOBA na rynku. Mówimy o Omega Wars.

Właśnie tą produkcją chcą walczyć o miano jednej z najpopularniejszych gier. Czy im się to uda? Zapewnić nikt nie może. Warto jednak wspomnieć, że w przeciągu 4 dni gra osiągnęła 10 tyś instalacji. Całkiem zacnie.

Czym jest Omega Wars?

Gra tak jak wspominałem jest bliźniaczo podobna do Clash Royale, tytułu który swoje miejsce na scenie gier mobilnych już ma. Posiadamy czempionów, gromadzimy i konstruujemy jak najmocniejsze decki, walczymy o wysokie miejsca. Sprawdzić swoje umiejętności możemy m.in. w rozgrywkach 1v1 oraz 2v2.

Do wyboru mamy trzy rasy Ludzi, Phantom (ciężko to przetłumaczyć z jednej strony z ang. są to zjawy, widmo coś na ten wzór, zaś in game to wcale tak się nie prezentuje) oraz Demony.

omega wars - androidgames.pl

Coś czego nie ma w Clash Royale? Znajdzie się i taka rzecz. W Omega Wars mamy możliwość zmiany kart live. Dzięki temu swobodnie możemy manewrować swoim deckiem nawet podczas gry. Zawsze jakiś dodatkowy element zaskoczenia.

Sprawdź również: Lucky Patcher mod apk

Gra posiada również wcześniej wspomniane rankingi zarówno klubowe jak i indywidualne. Z podziałem na regiony. Dodatkowo możemy oglądać najlepszych podczas gry, ponieważ gra posiada system spektatorski oraz replay.

Co można więcej rzec, sprawdźcie sami, gierka jest przyjemna, dla fanatyków Clasha będzie to jakaś miła odskocznia. Posiada kilka różnic, które jak najbardziej pozytywnie wpływają na rozgrywkę. Czy wpłynie ona jakoś na pozycję wyżej wymienionego konkurencyjnego tytułu?

Uważam, że nie. Pomimo wszystko Royale jest na mocną grą, na tyle stabilną, że zaszkodzić jej byłoby ogromnym wyzwaniem dla jakiego kolwiek tytułu. Czas jednak wszystko nam zweryfikuje. Mi zaś pozostaje zaprosić Was do sprawdzania Omega Wars, a nóż, widelec zostaniecie na dłużej!

Sklep Google Play!