NetEase ujawnia szczegóły sezonu 3 w LifeAfter, początek w listopadzie

LifeAfter, popularna postapokaliptyczna gra survivalowa od NetEase, zbliża się do trzeciego sezonu, który rozpocznie się w listopadzie. Aktualizacja wprowadzi zupełnie nową zawartość, ulepszone zombie i nie tylko.

Główną atrakcją sezonu 3 jest zaktualizowana mapa, na której obszar eksploracyjny został podwojony. Przejścia między regionami również zostały wykonane bezproblemowo, więc możecie poruszać się między jesiennym lasem a ośnieżkną górą bez żadnych przerw w grze.

W międzyczasie wasi wrogowie w postaci zombie otrzymali ulepszenie inteligencji, które pozwoli im pokonywać przeszkody, takie jak drut kolczasty i zamknięte drzwi. Zombie zyskają zdolność wspinania się, niszczenia pojazdów, a nawet kamuflażu w swoim otoczeniu.

Aby pomóc wam w walce z tym podwyższonym zagrożeniem, LifeAfter Season 3 zawiera zaktualizowany system broni i profesji, dając wam więcej opcji podczas walki.

Sezon 3 LifeAfter rozpocznie się w przyszłym miesiącu. W międzyczasie możecie pobrać grę za darmo już teraz ze Sklepu Google Play.