Najważniejsze newsy i aktualizacje gier na Androida: XCOM 2, Doctor Who, PUBG Mobile i inne

Zawsze coś jest na horyzoncie, a podsumowanie tego tygodnia zawiera zestawienie ciekawie wyglądających nowych projektów. Wśród wyróżniających się gier znajdują się min. gra o zaginionym telefonie (a la Replica) Doctor Who The Lonely Assassin, wysokiej jakości port XCOM 2 z PC oraz kontynuacja znakomitej serii Space Marshals.

W międzyczasie pojawiły się aktualizacje Halloween, a zarówno w PUBG Mobile, jak i Brawlhalla są teraz pełne zombie. Jednak SpongeBob omija przerażające rzeczy, a zamiast tego otworzył nową włoską restaurację.

Reklama

Aby przeczytać o najlepszych nowych grach i promocjach na Androida, zapoznajcie się z sobotnim towarzyszem tego artykułu.

Newsy

Pixelbite ujawniło, że Space Marshals 3 będzie pojawiać się w rozdziałach, zaczynając tego miesiąca

Reklama

Trzecia część zasłużonej popularnej serii strzelanek science fiction na dzikim zachodzie, Space Marshals 3, pojawi się w rozdziałach już pod koniec tego miesiąca. Pierwszy rozdział będzie zawierał 12 misji, z których dwie będą darmowe. Więcej rozdziałów jest już w przygotowaniu.

Project Cars GO wchodzi w pierwszą zamkniętą wersję beta na Androida

Reklama

Project Cars GO prezentuje się całkiem nieźle, co widać na poniższym zwiastunie. Niestety, obiecany schemat sterowania „jednym dotknięciem” potwierdza, że ​​jest to gra wyścigowa typu drag racing na wzór CSR Racing i Forza Street. Gatunek ten oczywiście przemawia do wielu ludzi, ale w komentarzach nigdy nie usłyszycie miłego słowa o nim.

Kolekcja XCOM 2 trafi na Androida w przyszłym roku

Reklama

Kolekcja XCOM 2, której akcja rozgrywa się w świecie opanowanym i skolonizowanym przez kosmitów, wkrótce pojawi się na iOS. Gracze korzystający Androida będą jednak musieli poczekać do przyszłego roku, jednak historia podpowiada, że ​​na ostateczny wynik warto poczekać.

Uznana metroidvania MO: Astray nadchodzi na Androida, zarejestrujcie się wstępnie już teraz

Reklama

Oryginalnie wydane na PC i Switch, MO: Astray to uznana metroidvania, w której gracie jako mały blob próbujący poruszać się po świecie, który w najlepszym razie jest nieprzyjazny dla plam. Rayark, znane z serii Cytus i Deemo, wydaje kolejną grę na Androida i już teraz możecie się do niej wstępnie zarejestrować.

„Wprowadzające w błąd” reklamy Homescapes i Gardenscapes zakazane w Wielkiej Brytanii

Reklama
Reklama

Znacie te reklamy zawierające rzeczy, których nie ma w grze, którą reklamują? Stały się niestety powszechne, a brytyjski Urząd ds. Standardów Reklamowych (ASA) ma już dość. Odpowiadając na skargi urażonych graczy, ASA zakazała reklam Homescapes i Gardenscapes, zmuszając programistę Playrix do zmiany strategii marketingowej.

Doctor Who: The Lonely Assassins to gra typu „Found Phone” z ulubionymi postaciami i lokacjami fanów

Pojawiło się więcej szczegółow na temat nadchodzącej gry o „znalezionym telefonie” opartej na uniwersum Doctor Who. W Doctor Who: The Lonely Assassins pojawią się ulubione postacie fanów, takie jak Petronella Osgood i Larry Nightingale, a także lokacja Wester Drumlins, spopularyzowana przez odcinek Mrugnięcie. Gra jest wspólnym projektem Maze Theory, BBC Studios i Kaigan Games.

Aktualizacje

PUBG Mobile

Najnowsza aktualizacja PUBG Mobile przywraca tryb Infection, w którym dwie drużyny graczy walczą na śmierć i życie. Jedna drużyna gra jako zombie, a druga jako ocalali. Zombie muszą zlikwidować wszystkich ocalałych ludzi aby wygrać rundę i mogą używać tylko ataków wręcz. Na szczęście dla nich głód mózgów i słynna determinacja dają im szansę na wygranie walki.

SpongeBob: Krusty Cook-Off

SpongeBob: Krusty Cook-Off szybko się rozrosło od czasu premiery na początku tego roku, a nowe lokacje są dodawane co kilka tygodni. Najnowsza aktualizacja jest jak dotąd największa, dodając nie tylko nową włoską restaurację (Pasta la Vista), ale cały system awansowania, a także nowe umiejętności i moce.

Rick Grimes z The Walking Dead przybywa do Brawlhalli w najnowszym wydarzeniu

Zaledwie kilka tygodni od debiutu postaci Mako the Shark w Brawlhalli, darmowym rywalu Smash Bros od Ubisoftu, pojawiła się partia nowych postaci w połączeniu dzięki crossoverowi z The Walking Dead. Aktualizacja, zaplanowana na Halloween, dodaje do gry Ricka Grimesa, Michonne i Daryla Dixona, a także nowy tryb Walker Attack.

Call of Duty: Mobile

W Call of Duty: Mobile pojawił się sezon 11. Aktualizacja „rocznicowa” dodaje szereg nowych funkcji, w tym nowe mapy, bronie i tryby. Dostępna jest również najnowsza przepustka bojowa.

Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions właśnie otrzmało kolejnego badassa: Czerwonego Goblina. Tło tej przerażającej postaci jest takie, że był to kiedyś Zielonym Goblin, jednak został pokonany. Następnie próbował się zreformować, co nie powiodło się i połączył siły z Venomem, aby stać się Czerwonym Goblinem. Jego specjalne ruchy obejmują min. bomby, szał, żądzę krwi i inne przerażające zdolności.

Poprzednie

Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Lineweight, Unmemory, Pac-Man Geo i inne

Magiczne tiramisu (Magic Tiramisu) – My Cafe (Moja kawiarnia)

Dalej