Najważniejsze newsy i aktualizacje gier na Androida: Legue of Legends, Genshin Impact, Dead by Daylight i inne

Już drugi tydzień z rzędu informujemy o nadchodzącej grze niezależnej z eksperymentalnymi akcentami i kładącej nacisk na tekst i opowiadanie historii. Lineweight od studia Cipher Prime z pewnością będzie fascynującym eksperymentem w narracji multimedialnej. Jeśli lubicie tego typu tytuły, macie na co czekać.

Otrzymujemy również wiadomości o regularnym rozprzestrzenianiu się zamkniętej bety League of Legends: Wild Rift w miarę zbliżania się do globalnej premiery oraz nieuniknionym awansie Genshin Impact na szczyt listy najbardziej dochodowych gier w Google Play.

Reklama

Aby przeczytać o najlepszych nowych grach i promocjach na Androida jakie ukazały się w tym tygodniu, zajrzyjcie do sobotniego towarzysza tego artykułu.

Newsy

Lineweight, narracyjna przygoda uznanego dewelopera Cipher Prime, pojawi się na urządzeniach mobilnych 13 października

Reklama

Cipher Prime to jeden z najbardziej utalentowanych niezależnych deweloperów na urządzenia mobilne, mający na swoim koncie takie klasyki jak Splice, Auditorium i Fractal. Najnowszy projekt studia to multimedialne doświadczenie narracyjne – podobne do Unmemory, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu – które zdobyło już kilka nagród.

Zamknięta beta League of Legends: Wild Rift jest już dostępna w Korei Południowej i Japonii

Reklama

Nadal nie wiemy, kiedy będzie można grać w League of Legends: Wild Rift na zachodzie, ale zamknięta beta gry stale się rozszerza w Azji. Korea Południowa i Japonia zostały dodane do listy krajów, w których można w nią pograć, a więcej graczy zostało zaproszonych do zabawy w tych, gdzie gra była dostępna już wcześniej – Tajlandii, Malezji, Indonezji, Singapurze i na Filipinach.

Genshin Impact to już druga najbardziej dochodowa gra na urządzeniach mobilnych po tygodniu od premiery z zyskiem ponad 60 milionów dolarów

Reklama

Genshin Impact było jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, zanim została wypuszczone około dwóch tygodni temu. Wygląda na to, że to oczekiwanie było uzasadnione, ponieważ gra natychmiast stała się jednym z najlepiej zarabiających tytułów mobilnych na świecie, zaledwie 4 miliony dolarów za liderem, Honor of Kings od Tencenta.

Obejrzyjcie najnowszą reklamę AFK Arena z udziałem Elijaha Wooda

Reklama

AFK Arena, idle-RPG od LilithGames, najwyraźniej chce przejść na wyższy poziom popularności, rekrutując supergwiazdę Władcy Pierścieni Elijaha Wooda do prowadzenia nowej kampanii reklamowej. Reklamy wykorzystują slogan „Cheat on your RPG” i przedstawiają dziarskiego Wooda, który swobodnie pyka w AFK Arena na swoim telefonie, podczas gdy smutny ork, reprezentujący konwencjonalne gry RPG, traci rozum z zazdrości.

Codebrew Games ujawnia wczesne nagrania Pocket City 2 na urządzenia mobilne

Reklama
Reklama

Pocket City było zaskoczeniem, gdy pojawiło się w 2018 roku, wprowadzając w smartfonie w pełni funkcjonalną, nienagannie wyważoną grę o zarządzaniu miastem. Deweloper Codebrew Games ujawnił szczegóły długo oczekiwanej kontynuacji, przedstawiając krótki fragment materiału filmowego. Wszystko jest w pełnym 3D, ale to póki co na tyle z tego, co wiemy.

Aktualizacja Minecraft Caves & Cliffs została zaprezentowana w Minecraft Live

Podczas eventu Minecraft Live Mojang zaprezentowało kolejną dużą aktualizację gry. Update Caves & Cliffs dodada nowe elementy jaskiń, takie jak stalagmity i bujne korytarze. Nowe moby również są w drodze, w tym aksolotl i świecąca kałamarnica. Wśród itemów pojawią się kryształy, wiązki, miedź i teleskopy.

Aktualizacje

Dead by Daylight Mobile

Dead by Daylight Mobile przekroczyło imponujący próg 10 milionów pobrań, a deweloper Behaviour Interactive świętuje w tradycyjny sposób: dużą aktualizacją. Nowe funkcje obejmują odświeżony styl graficzny oraz nowe stroje dla kilku bohaterów.

V4

V4, popularna gra MMO od Nexon Mobile, została zaktualizowana o zupełnie nowy tryb. Halidom Rush to klasyczna zabawa w gonitwę flag, której celem jest złapanie Halidoma i zabranie go w określone miejsce na mapie. Wydarzenie odbywa się we wtorki, czwartki i soboty między 05:00, a 06:00 czasu polskiego.

Poprzednie

Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Rabbids Coding!, 9th Dawn III, Whale Trail Classic i inne

Jak zainstalować spolszczenie do GTA San Andreas na Androida? – poradnik (za darmo)

Dalej