Najważniejsze newsy i aktualizacje gier na Androida: Big Brother, Dragon Quest Tact, Brawlhalla i inne

Nowy sezon Big Brothera nie będzie w tym roku nagrywany, prawdopodobnie z powodu tego, co Covid-19 mógłby zrobić w domu pełnym ludzi. Na jego miejsce mamy Big Brother: The Game, intrygujący projekt, który zbliżał się od kilku miesięcy z nutą tajemniczości, zanim w końcu ujawnił naturę swojego działania w tym tygodniu.

Mamy także dla was informacje o dwóch nowych projektach od NetEase, ogłoszenie o zachodniej premierze Dragon Quest Tact i zapowiedź intrygującej, eksperymentalnej gry narracyjnej, na którą bardzo czekamy.

Reklama

Aby zapoznać się z najlepszymi nowymi grami i promocjami na Androida, zajrzyjcie do sobotniego towarzysza tego artykułu.

Newsy

NetEase ujawnia szczegóły 3 sezonu LifeAfter, który pojawi się w listopadzie

Reklama

LifeAfter, niezwykle przygnębiająca postapokaliptyczna strzelanka zombie dla wielu graczy, zbliża się do trzeciego sezonu. Kluczowe cechy tej kolejnej dużej aktualizacji to rozbudowana mapa i znacznie ulepszone zombie, zdolne do wspinania się po ścianach, kamuflowania się, wyważania drzwi i nie tylko. Musicie poprawić swoją grę przed pobraniem aktualizacji, jeśli chcecie przeżyć.

Oto jak będzie działać Big Brother: The Game

Reklama

Big Brother: The Game, wspólny projekt Endemol i dewelopera 9th Impact, po raz pierwszy zwróciło naszą uwagę na początku tego roku. Wyglądało to intrygująco, ale jednocześnie nikt nie miał najmniejszego pojęcia, z czym by się to wiązało. Teraz wiemy: kilka domów, rywalizacja każdego ranka w celu ustalenia lidera domu, codzienne głosowanie i Wielki Finał w maju przyszłego roku.

NetEase rozpoczyna rejestracje wstępne dla strzelanki Badlanders

Reklama

To był pracowity tydzień w siedzibie NetEase. Nie tylko mieli do przekazania wieści o nadchodzącym sezonie LifeAfter, ale udostępnili swoją najnowszą strzelankę do wstępnych rejestracji. Badlanders jest przedstawiany jako „looter-shooter”, co oznacza, że ​​oprócz ładowania pocisków we wrogów spędzicie dużo czasu na zarabianiu pieniędzy – i stracicie je, jeśli nie będziecie ostrożni.

Unmemory, intrygująca gra logiczna inspirowana Device 6 i Blackbar, wkrótce pojawi się na Androidzie

Reklama

Zapamiętajcie tę grę jako „potencjalny kultowy hit”. Unmemory to nowa eksperymentalna gra niezależna z imponującym zestawem inspiracji takich jak Blackbar, Device 6 i film Christophera Nolana “Memento”. Próbujecie w niej rozwiązać morderstwo, cierpiąc z powodu utraty pamięci, badając przy tym dowody w postaci tekstów, filmów i innych mediów.

Square Enix ogłasza zachodnie premierę gry Dragon Quest Tact na Androida

Reklama
Reklama

Square Enix ujawniło ostatnio przez Twittera, że ich długo oczekiwany taktyczny RPT Dragon Quest Tact zmierza się na zachód. Dlaczego powinno Was to obchodzić? Ponieważ wyreżyserował ją twórca Dragon Quest, Yuki Horii i będziecie w niej mogli zaprzyjaźnić się, trenować i walczyć z potworami.

9th Dawn III, oczekiwany dungeon-crawler, pojawi się na Androidzie 6 października

9th Dawn III to dwuwymiarowy dungeon-crawler z otwartym światem, który niedawno zyskał na popularności. Wyruszacie w nim, aby obserwować zjawiska paranormalne z udziałem duchów, zanim zostanicie uwikłany w spisek z udziałem niegodnego zaufania króla i tajemniczego potężnego wroga. Gra zawiera różnego rodzaju potwory, broń i nie tylko, a także własną grę karcianą w stylu Gwinta.

Netmarble przedstawia A3: Still Alive, grę dark fantasy łączącą RPG z otwartym światem i battle royale

A3: Still Alive to spin-off popularnej gry wieloosobowej A3 na PC, która jest hitem w Korei, ale raczej nieznanym na zachodzie. Odbywa się w otwartym środowisku PvP, w którym gracze mogą eksplorować, hakować, ciąć, łupić i ogólnie bawić się, dopóki ktoś ich nie zabije.

Aktualizacje

Brawlhalla

Brawlhalla pojawiła się na naszej strony zaledwie kilka tygodni temu dzięki pojawieniu się przepustki bojowej sezonu 2. Tym razem darmowe bijatyka Ubisoftu podobna do Smash Bros zyskała na popularności dzięki dodaniu nowej postaci, Mako the Shark. Jak widać na poniższym zwiastunie, koleś jest niezłym zadymiarzem.

KartRider Rush+

Po ugruntowaniu swojej pozycji jako wszechstronny rywal Mario Kart na urządzenia mobilne, KartRider Rush+ postanowił pójść śladami Forzy, Need for Speed i innych znanych ścigałek. Nexon Mobile nawiązało współpracę z Hyundai, aby wprowadzić linię Sonata N do spisku pojazdów dostępnych w grze. Ponadto organizowana jest seria wydarzeń w grze dostępnych do 18 października.

Black Desert Mobile

Kilka tygodni temu informowaliśmy o pojawieniu się aktualizacji Hadum’s Realm w Black Desert Mobile, jednak twórcy zdecydowali się wstrzymać jej premierę. Teraz jest już dostępna wraz z ekscytującym nowym do eksploracji.

Poprzednie

Letnie ciasto malinowe (Summer Raspberry Cake) – My Cafe (Moja kawiarnia)

Być lepszym niż Zelda – Genshin Impact – recenzja (Android)

Dalej