Najważniejsze informacje o grach na Androida i aktualizacje tygodnia: League of Legends, Call of Duty, Brawlhalla i inne

Plotki są śliską sprawę, z bardzo różnym stopniem wiarygodności. Informacjaz tego tygodnia, że ​​Call of Duty: Warzone pojawi się na urządzeniach mobilnych, jest jednak w zasadzie pewniakiem, więc możecie się wkrótce spodziewać kolejnego battle royale na rynku o alternatywy dla niemal bliźniaczych hegemonów – Fortnite i PUBG Mobile.

W kwestii innych gier stnieją bardziej konkretne perspektywy, w tym długo oczekiwana mobilna konwersja League of Legends.

Reklama

Aby zapoznać się z najnowszymi nowymi grami na Androida i promocjami, zapoznajcie się z sobotnim towarzyszem tego artykułu.

Najważniejsze newsy

Rozpoczęły się rejestracje do zamkniętej wersji beta Project Cars Go na Androidzie

Reklama

Program Project Cars Go jest otwarty dla rejestracji wstępnych, ale tylko w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych. Może jednak nie musi być nam przykro, ponieważ Project Cars Go wygląda jak na razie bardzo ubogo względem swoich konsolowych korzeni. W rzeczywistości zapowiada się na darmową grę wyścigową typu drag racing, wzorowaną na Custom Street Racing i powszechnie krytykowanej Forzie Street od Microsoftu.

League of Legends: Wild Rift otrzyma zamkniętą betę z sześcioma nowymi bohaterami

Reklama

Pomimo wynalezienia gatunku MOBA, League of Legends nigdy nie było dostępne na urządzeniach mobilnych. Wild Rift ma to zmienić, jego ostatnia zamknięta beta pojawi się w przyszłym tygodniu. Niestety dla nas na razie tylko w Tajlandii, Singapurze, Malezji i na Filipinach.

Plotka: Call of Duty: Warzone ukaże się na urządzeniach mobilnych

Reklama

Ogłoszenia o pracę są głównym źródłem plotek o grach mobilnych i po raz kolejny taka oferta dała nam znać o ekscytującym rozwoju gry za zamkniętymi drzwiami. Call of Duty: Warzone, podejście do gatunku battle royale w stylu CoD prawie na pewno pojawi się w przyszłości na urządzeniach mobilnych.

Black Desert Mobile otrzymuje nowy region w najnowszej aktualizacji

Reklama

Ok, ten nagłówek jest dość mocno mylący. Chociaż Black Desert Mobile rzeczywiście otrzyma nowy region o nazwie Hadum’s Realm, jeszcze się on nie ukazał Kiedy rzeczywiście się to stanie, będziecje mieć dostęp do nowej linii zadań i nowego kupca. Na razie obejrzyjcie ten film.

Shin Hokuto Musuo Mobile będzie grą mobilną ARPG opartą na serii Fist of the North Star

Reklama
Reklama

Dokładne szczegóły nie są znane, ale deweloper Midas i wydawca Koei Tecmo pracują nad grą RPG akcji opartą na serii Fist of the North Star. Nazywa się Shin Hokuto Musuo Mobile i, jak zapewne można wywnioskować z nazwy, pojawi się na ten moment tylko w Japonii. Mimo to, sądząc po zrzutach ekranu, tytuł przezentuje się całkiem ekscytująco.

Pierwszy animowany film krótkometrażowy Supercell obejrzano prawie 30 milionów razy w ciągu 3 dni: obejrzyjcie tutaj

Gdy gra na telefon komórkowy osiągnie pewien poziom sukcesu, jej twórcy korzystając z hype’u i przenoszą ją na inne formaty. Tak jak Angry Birds stało się filmem, tak Clash of Clans stało się filmem krótkometrażowym, choć nie do końca w tej samej skali. Trwa około 12 minut, ale jest to inteligentnie opowiedziana historia, a CGI jest całkowicie przyzwoite.

Aktualizacje

Brawlhalla

Brawlhalla to gra wieloplatformowa, a wszystkie wersje otrzymują te same aktualizacje, więc możemy spodziewać się ekscytujących rzeczy po darmowej grze Smash Bros firmy Ubisoft. Najnowsza przepustka bojowa, sezon drugi, nawiązuje do lat 80. i dodaje nową mapę o nazwie Sun Drive City. Wiele z tego możecie doświadczyć za darmo lub zapłacić 9,99 $ za pakiet deluxe.

PUBG Mobile

Mimo, że dopiero niedawno dotarło do wersji 1.0, PUBG Mobile otrzymało właśnie swojej 15 już przepustkę bojową. Nosi ona tytuł Beyond A.C.E. i zawiera nowe wyzwania oraz szereg nowych kostiumów i klasycznych strojów, a także kilka poprawek w interfejsie.

Poprzednie

Najlepsze nowe gry i promocje na Androida tygodnia: TMNT: Mutant Madness, 60 Parsecs! i inne

Lemme HUP! to nowa zręcznościówka bazowana na Mario Party

Dalej