Najważniejsze informacje o grach i aktualizacjach na Androida: PUBG Mobile, Among Us, Xbox Beta i inne

W tym tygodniu w świecie gier mobilnych miało miejsce kilka dziwnych wydarzeń. Po pierwsze, planowany sequel Among Us został odwołany nie dlatego, że nikt nie lubi “jedynki” ale dlatego, że wszystkim się ona podoba.

Tymczasem długo wyczekiwany Forager został opóźniony dzień przed tym, jak miał trafić do Google Play Store i nikt nie wie, dlaczego. Big Brother: The Game ma natomiast wyznaczoną datę premiery, ale nikt nie wie, jak będzie działać w praktyce.

Reklama

Z innych wiadomości wygląda na to, że PUBG Mobile prawdopodobnie odnajdzie ścieżkę do powrotu do sklepu Google Play w Indiach, a NieR Reincarnation otrzymało potwierdzenie w kwestii zachodniej premiery.

Aby zapoznać się z najnowszymi nowymi grami na Androida i promocjami, zapoznajcie się z sobotnim towarzyszem tego artykułu.

Reklama

Najciekawsze newsy

Sprawdźcie ten zwiastun gry Ni no Kuni: Cross Worlds na urządzenia mobilne

Zapowiedziane prawie rok temu na G-Star 2019, Ni no Kuni: Cross Worlds to zgrabnie wyglądająca gra RPG dla wielu graczy inspirowana anime z ładną grafiką i dość fajną historią. Wcielacie się w jakąś osobę grającą w grę o nazwie Ni no Kuni. No nieźle. Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku, ale w międzyczasie mamy do dyspozycji jego zwiastun.

Reklama

Plotka: Jio zastąpi Tencent jako indyjski wydawca PUBG Mobile

Ta historia staje się coraz bardziej zawiła, ale zaczęliśmy ją śledzić, więc będziemy kontynuować. Po usunięciu Tencent jako partnera wydawniczego z powodu napięć geopolitycznych między Indiami a Chinami, PUBG Corporation podobno prowadzi rozmowy z Reliance Jio – ogromną spółką telekomunikacyjną z Indii – w celu przejęcia, co oznacza, że miliony indyjskich fanów PUBG mogą wypatrywać światełka w tunelu.

Reklama

Sequel Among Us anulowany na rzecz aktualizacji pierwszej części.

Rzadko się zdarza, że ​​sukces gry jest przyczyną anulowania jej kontynuacji, ale tak właśnie stało się w przypadku Among Us, zabawnej, swobodnej asymetrycznej gry wieloosobowej, która ostatnio zyskała na popularności dzięki atrakcyjności dla użytkowników Twitch. Wszystkie funkcje, które były przeznaczone dla kontynuacji, pojawią się teraz w oryginale.

Reklama

Mobilna premiera Foragera, przygodówki z otwartym światem od Humble, została przełożona na 2021 rok.

To jest dopiero dziwne. Forager, gra rzemieślnicza z otwartym światem, która znalazła nawet przychylność w Humble Games, została niespodziewanie opóźniona zaledwie 24 godziny przed jej debiutem na urządzeniach mobilnych. Nie wiemy dlaczego, ale jesteśmy prawie pewni, że Forager mimo wszystko jest wart czekania.

Reklama
Reklama

Big Brother: The Game ukaże się na urządzeniach mobilnych 15 października

Wspólny projekt Endemol i 9th Impact, Big Brother: The Game to bardzo intrygująca perspektywa. Gracze będą mogli wybierać między uczestnictwem w zawodach lub byciem widzem, a osoba, której uda się ukończyć wszystkie wyzwania i przetrwać wszystkie eliminacje otrzyma pozornie zmieniającą życie nagrodę.

Premiera NieR Reincarnation na Zachodzie potwierdzona, nowy zwiastun ujawniony.

NieR Reincarnation zbliża się z nieuchwytną miną nieśmiałego szpiega. Mieliśmy kilka dość nieinformacyjnych zwiastunów, ale nie potwierdzono daty premiery ani tego, że ​​gra zostanie w ogóle opublikowana na Zachodzie. Do teraz. Wraz z nowym, irytująco niejasnym trailerem Square Enix zapewniło nas, że NieR Reincarnation w końcu wyląduje w Europie i Ameryce.

Aktualizacje

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius

Deweloperzy lubią świętować, kiedy ich gry osiągają ważne kamienie milowe, a w tym tygodniu Square Enix świętuje szóstą miesięcznicę powstania War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius – która wciąż ma przed sobą jeszcze wiele miesięcy. Z tej okazji możecie zdobyć w grze mnóstwo fajnych upominków.

Aplikacja Xbox Beta

Po wprowadzeniu w zeszłym tygodniu aplikacji Xbox Game Pass Beta, która umożliwia subskrybentom Game Pass Ultimate strumieniowanie gier Xbox na ich smartfony, Microsoft zaktualizował aplikację Xbox Beta, aby umożliwić graczom strumieniowe przesyłanie gier z ich własnych konsol. Inne nowe funkcje obejmują możliwość przechwytywania i udostępniania materiału filmowego w grze.

Poprzednie

Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Harry Potter: Puzzles & Spells, Sphaze, Crashlands i inne

Najciekawsze premiery gier mobilnych w październiku – zapowiedź miesiąca

Dalej