Najlepsze nowe gry i przeceny na Androida: Company of Heroes, PAKO Caravan, Door Kickers i inne

To był kolejny świetny tydzień dla nowych wydawnictw, z Company of Heroes na czele. Może i gra ma 14 lat, ale arcydzieło RTS z II wojny światowej jest teraz równie trudne i fascynujące, jak w głębi lat dwutysięcznych. PAKO Caravan również prezentuje się świetnie.

Są też atrakcyjne wyprzedaże, między innymi gry Door Kickers, jak i Space Marshals, które łącznie oferują całe godziny taktycznych akcji.

Nowe gry

Golf Skies

Golf jest najbardziej wszechstronnym sportem na świecie, jeśli chodzi o ulepszanie formuły spin-offów gier wideo. Najnowszą wariacją na temat uderzania piłki kijem jest Golf Skies, w którym musicie sterować piłką wokół skupisk zadziwiająco gęsto umieszczonych lanetoid.

Atari Combat: Tank Fury

Jedyną rzeczą bardziej rozczarowującą niż uruchomienie starej gry na Atari 2600, takiej jak Combat, w której liczy się dobra zabawa, wydaje się być uruchomienie jej nowoczesnego imiennika. Atari Combat: Tank Fury to układanka typu „dopasuj trzy” z elementami budowania bazy i RPG, jednak jak dotąd recenzje użytkowników są mniej niż przeciętne.

Company of Heroes

Po początkowej premierze wersji mobilnej na iPadzie na początku tego roku, niezrównany RTS z II wojny światowej jest dostępny na Androdzie. Interfejs z ekranem dotykowym działa doskonale, choć jest dość zatłoczony, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę dostępnego na mały ekranie miejsa. Jeśli chodzi o rozgrywkę, nic lepszego nie da się osiągnąć w gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Odie’s Dimension II

Odie’s Dimension II tak bardzo przypomina Monument Valley, że jesteśmy zaskoczeni, że istnieje. Rozgrywka polega na manipulowaniu iluzorycznymi strukturami w stylu Eschera, tak aby mały człowiek mógł poruszać się po etapach. Ma tę samą koncepcję co Monument Valley i ten sam styl artystyczny. Ale jeśli szukacie czegoś więcej w Monument Valley, warto się z tym tytułem zapoznać. Dostępna jest również pierwsza część.

PAKO Caravan

PAKO zmienia się w całkiem rozbudowaną markę. Zaczęło się od stylowej i grywalnej izometrycznej gry samochodowej, przeszła przez niekończące się wyścigi w PAKO Forever, a teraz zadebiutowała ich własna konwersja Snake, klasycznej casualowej gry znanej ze starych Nokii. Jak sugeruje tytuł, celem jest zbudowanie jak najdłuższej karawany pojazdów.

Przeceny

Door Kickers

Zarówno Door Kickers, jak i jego sequel, Door Kickers: Action Squad, są teraz w sprzedaży za 4,79 zł. Warto kupić obie części. Pierwsza gra to ciesząca się dużym uznaniem taktyczna gra akcji z widokiem z góry, podczas gdy druga to bardziej zorientowana na akcję gra typu side-scrolling. Produkcje warte złotówki.

Space Marshals

Space Marshals to mniej znana, ale równie doskonała taktyczna gra akcji, w której musicie kręcić się po osadzonym w kosmosie kowbojskim uniwersum science fiction, zabijając wrogów i wykorzystując skradanie się.

Hook

Hook jest teraz dostępne w najniższej możliwej cenie: za darmo. Przejście tej eleganckiej łamigłówki nie zajmie Wam długo, ale warto ją wypróbować – zwłaszcza, gdy dodanie jej do biblioteki nic was nie kosztuje.