Najlepsze nowe gry i promocje na Androida tygodnia: TMNT: Mutant Madness, 60 Parsecs! i inne

To był dość spokojny tydzień, z tylko jedną dużą nowością: darmową grą gacha TMNT: Madness o przygodach Wojowniczych Żółwi Ninja. Najbardziej ekscytującą wiadomością jest to, że usługa Microsoft xCloud została uruchomiona, dając użytkownikom telefonów z Androidem z subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate dostęp do zupełnie nowego świata wysokiej jakości gier. Pod warunkiem, że nie ich internet nie ma zbyt dużego opóźnienia.

Jeśli chodzi o promocje, w ofercie jest kilka perełek, w tym zabawne i uzależniające 60 Parsecs!

Reklama

Nowe gry

TMNT: Mutant Madness

Wydane przez Kongregate TMNT: Mutant Madness to RPG akcji, w którym zbiera się bohaterów i opiera się na najbardziej jednej z najbardziej szalonych kreskówkek na świecie. Raphael, Donatello, Michelangelo, Leonardo, Splinter i wiele innych postaci – więcej niż możecie sobie przypomnieć z serialu – wszyscy są obecni w tej darmowej grze RPG z motywem budowania bazy.

Reklama

Microsoft xCloud

Nie jedna gra, ale ponad 170 i wszystkie nie stricte na Androidzie, ale przesyłane strumieniowo z potężnych serwerów znajdujących się gdzie indziej. Dopóki jesteście subskrybentami Xbox Game Pass Ultimate, będziesz mieć dostęp do tytułów takich jak The Outer World, Shadow of War czy Wiedźmin 3 na swoim skromnym, małym smartfonie.

Reklama

Swordshot

Wydana przez niezawodne Crescent Moon Games, Swordshot to prosta graficznie gra zręcznościowa w stylu retro w tym samym duchu estetycznym, co Undertale, Minit i Downwell. W tytule strzelacie pociskami z końca miecza, odblokowujecie umiejętności i masz stare skowronki.

Reklama

Arachnowopunk

Więcej zabawy w pixelart. Tym razem jesteś pająkiem próbującym uciec z podziemnego kompleksu. W czym tkwi haczyk? Nie możecie cofać się ani automatycznie przesuwać do przodu. Będąc pająkiem, oznacza to zarówno pionowo, do góry nogami, jak i poziomo. W miarę postępów zdobywacie nowe umiejętności.

Reklama

Przeceny

Hidden Through Time

Są tacy, którzy odrzuciliby Hidden Through Time jako gorszą imitację Hidden Folks, ale to nie do końca sprawiedliwe. Dzięki kolorowym scenom, niestandardowemu kreatorowi poziomów, który pozwala dzielić się swoimi dziełami, i sprytnej chronologicznej dzięki której odwiedzamy różne epoki historyczne, jest to solidna gra sama w sobie – teraz dostępna za pół ceny.

Reklama
Reklama

60 Parsecs!

Macie 60 sekund (nie parseków, które są jednostką odległości), zanim Waszastacja kosmiczna eksploduje. Zbierzcie, co i kogo możecie i wyruszcie w pustkę. Taki jest początek tego głębokiego, zabawnego, wypełnionego humorem międzygwiezdnego roguelike’a. Okazja za 4,89 zł.

Lovecraft’s Untold Stories

Lovecraft’s Untold Stories to ciesząca się dużym uznaniem gra akcji oparta na historiach H. P. Lovecrafta, dość często pojawiająca się w sekcji ze zniżkami. Akcja rozgrywa się w mitach Cthulhu i pozwala graczom szaleć w różnych środowiskach, zabijając przy rym różnych złoli.

Cytus II

Trudno było stwierdzić, czy umieścić ten tytuł w kategorii „przecena” czy „aktualizacja”, ale oto jesteśmy. Cytus II właśnie otrzymało nową aktualizację z crossoverem z Deemo, Deemo to inna rytmiczna gra akcji firmy Rayark. Aktualizacja dodaje dziesięć utworów, w tym zupełnie nowy. Gra stała się na jakiś czas darmowa, aby uczcić to wydarzenie.

Poprzednie

Kosmiczna przygodówka 60 Parsecs! otrzymuje 75% promocję na Androidzie

Najważniejsze informacje o grach na Androida i aktualizacje tygodnia: League of Legends, Call of Duty, Brawlhalla i inne

Dalej