Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Rabbids Coding!, 9th Dawn III, Whale Trail Classic i inne

W tym tygodniu na liście premier dziwnie brakuje hitowych nazw, ale to nie znaczy, że zestawienie jest wymarłe. Ba, zdecydowanie daleko nam od takiego stwierdzenia. W rzeczywistości był to bowiem jeden z najlepszych tygodni dla nowych gierek od dłuższego czasu, dzięki niespodziewanemu pojawieniu się darmowego tytułu do nauki programowania od Ubisoft, Rabbits Coding !, zabawnego i dopracowanego Funko Pop! Blitz i 9th Dawn III, klasycznego, solidnego RPG na urządzenia mobilne.

Jeśli chodzi o promocje, Whale Trail Classic jest tymczasowo dostępne w okazyjnej cenie.To nie pierwszy raz, kiedy wspaniałe, kolorowe arcydzieło ustwo, twórców Monument Valley zostało przecenione w tym roku, ale zawsze warto to podkreślić.

Reklama

Nowe gry

Rabbids Coding!

Pierwotnie wydany na PC w zeszłym roku, Rabbids Coding! jest dokładnie tym, na co wskazuje jego tytuł: aplikacją, która pomaga nauczyć dzieci programowania za pomocą magii Kórlików. Założeniem jest to, że niektórym Kórlikom udało się wejść na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i musicie je stamtąd usunąć – a co za tym idzie – zabić, tworząc linie kodu z pomocą podstawowych symboli.

Reklama

Evo Pop

Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu gry Robotics!, ZeptoLab, słynne studio stojące za Cut the Rope powraca z Evo Pop, unikalną, płynną grą strategiczną, w której musicie powiększać, mnożyć i w inny sposób wydawać polecenia kolorowym kwadratom, aby pokonać wrogie plemiona w serii etapów 2D.

Reklama

Hot Wheels Unlimited

Kto z nas nie bawił się w dzieciństwie resorakami Hot Wheels? W tej najnowszej darmowej grze opartej na popularnej serii zabawek możecie ścigać się na trójwymiarowych torach wypełnionych pętlami, skokami i różnorodnymi niebezpieczeństwami, w tym rekinami i gigantycznymi małpami. Jest też edytor tras.

Reklama

Funko Pop! Blitz

Funko Pop! Blitz to układanka typu „dopasuj trzy”, w któtą gra się podobnie jak w Bejeweled Blitz. Budujecie w niej kolekcje postaci popkultury, takich jak Marty McFly i dinozaur z Jurassic World, które są przedstawione formie karykatur Funko Pop z pomponami. Każda z tych postaci ma również swoje własne, specjalne moce.

Reklama

SwordMaster Story

SwordMaster Story opowiada historię mistrza miecza. To oczywiste. Tym mistrzem miecza jest Kain, przeciętny student, który jakimś cudem trafia do innego świata i nagle potrafi po mistrzowsku władać mieczem. Ta gra akcji RPG w stylu anime pochodzi od studia stojącego za Evil Hunter Tycoon.

Reklama
Reklama

9th Dawn III: Shadow of Erthil

9th Dawn III: Shadow of Erthil to ogromna gra ze stosunkowo wysoką ceną. Ten kawałek klasycznej zabawy RPG typu hand and slash pozwala wędrować po rozległym świecie fantasy, zabijając 270 różnych gatunków potworów, kolekcjonując 1400 unikalnych przedmiotów, dzierżąc 300 różnych broni i nie tylko.

Promocje

This is the Police

This is the Police, uznana seria gier przygodowych od HandyGames, jest teraz na przecenie. W pierwszej części grasz jako nieuczciwy policjant w przededniu przejścia na emeryturę, próbujący zarobić pieniądze na godną przyszłość za pomocą wszelkich możliwych środków. Druga gra stawia was w mniej więcej tym samym scenariuszu, co zmusi was do podejmowania trudnych wyborów. Obie gry są dostępne w ramach abonamentu Google Play Pass.

Whale Trail Classic

Ta gra to wczesne ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem związanym z przejściem na premium w świecie free-to-play. Whale Trail Classic to wspaniały kawałek swobodnej gry zręcznościowej ze ślicznym, kolorowym stylem. Dostępna jest bezpłatna wersja o nazwie Whale Trail Frenzy, ale warto wykorzystać każdą okazję, by złapać oryginał i grać w to, co najlepsze zamiast w darmową wydmuszkę.

Ashworld

Ashworld tytuł w stylu pixelart od studia OrangePixel to apokaliptyczna gra zręcznościowa z otwartym światem. Niczym w kultowym Mad Max będziecie ścigać się w samochodach, zabijać złych ludzi, wytwarzać przedmioty i – bo dlaczego nie? – zabijać zombie.

Poprzednie

Lineweight, narracyjna przygodówka na Androida pojawi się 13 października

Najważniejsze newsy i aktualizacje gier na Androida: Legue of Legends, Genshin Impact, Dead by Daylight i inne

Dalej