Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Lineweight, Unmemory, Pac-Man Geo i inne

Typowe. Czekacie miesiące na innowacyjną, eksperymentalną grę multimedialną do opowiadania interaktywnej historii, a potem pojawiają się aż dwie naraz. Lineweight i Unmemory mają wiele wspólnego, w tym kilka nagród przedpremierowych i nominacji, ale ich tematyka jest zupełnie inna. Zalecamy wypróbowanie obu.

Tymczasem Pac-Man Geo jest odważnym i interesującym eksperymentem w AR i grach opartych na lokacjach, a Big Brother: The Game to jeszcze bardziej innowacyjne przedsięwzięcie. Nazwijmy to tygodniem eksperymentów.

Reklama

Nowe gry

Lineweight

Lineweight to jedna z dwóch dopracowanych interaktywnych gier fabularnych dostępnych w tym tygodniu. W tym przypadku deweloperem jest Cipher Prime – studio stojące za stylowymi hitami, takimi jak Auditorium i Splice. W grze przechodzicie przez pięć odrębnych rozdziałów przedstawionych w najnowocześniejszym, multimedialnym stylu.

Reklama

Big Brother: The Game

Podobnie jak w rzeczywistości, Big Brother: The Game – wspólny projekt Endemol i 9th Impact – daje Wam szansę na wygranie dużej sumy pieniędzy, która zmieni Twoje życie, pod warunkiem, że będziecie gotowi poświęcić swój czas i godność. Tytuł pozwala grać jako zawodnik lub widz, wykonywać zadania, głosować, poznawać innych współlokatorów i nie tylko.

Reklama

Pac-Man Geo

Pac-Man Geo to gra mobilna oparta na rzeczywistości rozszerzonej, jednak zamiast oglądać świat za pomocą aparatu jak w Pokemon Go, będziecie spędzać czas na przekształcaniu rzeczywistych danych map w sceny Pac-Mana, które możecie odtwarzać i udostępniać innym. Jest też sporo stworzonych przez twórców etapów opartych na znanych miejscach z całego świata.

Reklama

Unmemory

Oto kolejna interaktywna historia inspirowana Blackbar i Device 6. Tym razem cała fabuła opiera się na morderstwie. Wasza dziewczyna została zabita i musicie dowiedzieć się, kto jest sprawcą tej tragedii.. Niestety, wasza pamięć robocza jest kaputt, co utrudnia wam zadanie łączenia fragmentów układanki w jedną, spójną całość.

Reklama

Przeceny

Teslagrad

Teslagrad, zręcznie wyprodukowana logiczna platformówka 2D od uznanego studia Playdigious jest obecnie na ogromnej promocji. Zwykle kosztuje 29,99 zł, ale możecie ją teraz odebrać za 10,99 zł. Pierwotnie wydany na PC, Teslagrad pozwala wam przejść przez steampunkową kampanię, w której zdobywacie nowe zdolności elektromagnetyczne w miarę dokonywanych postępów.

Reklama
Reklama

Peace, Death!

Peace, Death! to oryginalna imitacja Papers, Please!, zimnowojennego symulatora strażnika punktu kontrolnego miażdżącego marzenia chłopów pieczątką. Tutaj satyra jest tutaj mniej widoczna, zastąpiona prostym humorem i bardziej przystępnym, zręcznościowym podejściem.

Poprzednie

Tryb infekcji i zombie powracają w Halloweenowym update do PUBG Mobile

Najważniejsze newsy i aktualizacje gier na Androida: XCOM 2, Doctor Who, PUBG Mobile i inne

Dalej