Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Harry Potter: Puzzles & Spells, Sphaze, Crashlands i inne

Ten tydzień był dość bogaty w nowe gry na Androida, z całą plejadą poszczególnych gatunków w ofercie. Jest kolorowa konwersja planszówki, pomysłowe tytuły indie i oczywiście obowiązkowa azjatycka gra MMO.

Jest też kilka okazji do zaoszczędzenia, naszą ulubioną jest doskonała minimalistyczna gra o zarządzaniu ruchem Traffix, chociaż Sphaze również kusi ceną 4,89 zł.

Reklama

Nowe gry

Harry Potter: Puzzles & Spells

Wydana przez Zynga i opracowane przez specjalistów od Harry’ego Pottera, studio Portkey Games, Harry Potter: Puzzles & Spells to rodzaj gry, która równie dobrze mogłaby powstać jakieś dziesięć lat temu – to darmowa układanka z kryształami z elementami magicznej serii autorstwa J.K. Rowling.

Reklama

Golf Skies

Golf naprawdę wydaje się być najbardziej elastycznym sportem pod względem zwykłych gier typu spin-off. Prosta czynność polegająca na uderzeniu piłki w dołek pozwala na dużą liczbę interpretacji, a Golf Skies kieruje swoją koncepcję w kierunku nieba, umożliwiając kierowanie piłką wokół gromad planetoid o różnej sile grawitacyjnej.

Reklama

Grand Alliance

Grand Alliance to pierwsze oryginalne MMO od Crunchyroll Games. Wcielacie się w niej w księżniczkę, której rodzina została rozbita przez tajemniczego napastnika. Musicie więc zebrać bohaterów, rozwijać umiejętności, twórzyć drużyny i walczyć z potworami.

Reklama

Swap-Swap Panda

Swap-Swap Panda to najnowszy klejnot w pixel-art od studia Neutronised. Gracie w niej jako dwa różne gatunki pand, poruszając się po pikselowym świecie gry, próbując odzyskać skradzione babeczki od złych ninja.

Reklama

Sphaze

Sphaze jest już dostępne od kilku miesięcy, ale mówiąc ściślej, było w fazie wczesnego dostępu. Dopiero teraz jest dostępna jest pełna, właściwa, oficjalna wersja, zawierająca zupełnie nowy świat składający się z 15 etapów, z których niektóre zawierają wszystkie nowe mechaniki łamigłówek. Cena gry została również obniżona do 4,89 zł.

Reklama
Reklama

Root

Dire Wolf Digital słynie z doskonałych konwersji gier planszowych, a Root wygląda jak jedno z ich najlelszych dzieł. Tytuł powstał oparciu o grę planszową z 2018 roku i polega na rywalizujacji z maksymalnie trzema innymi graczami o dominację nad leśnym światem zamieszkałym przez urocze, intrygujące zwierzęta.

Najciekawsze promocje

Traffix

Traffix to absolutnie wspaniała, minimalistyczna układanka, w której musicie kierować ruchem ulicznym. W świecie telewizji jest to ogólnie uważane za najgorszą możliwą pracę w organach ścigania, przydzielaną przez niezadowolonych szefów fajtłapowatym funkcjonariuszom, ale w świecie gier mobilnych to wyjątkowo interesująca koncepcja. Teraz dostępna za pół ceny.

Heal: Pocket Edition

Heal to stylowa, prowokująca do myślenia i nieuchronnie przygnębiająca niezależna gra artystyczna, opowiadająca o starcu zapadającym na demencję w swoim domu i wokół niego, opracowana przez Jesse Makkonena, który stworzył również cieszącą się uznaniem serię Distraint.

Golf Peaks

W tygodniu, w którym powitaliśmy oryginalną grę w formie Golf Skies, świętujemy również skromną obniżkę ceny innej gry poświęconej temu sportowi. Golf Peaks polega na wspinaniu się na górę, uderzając piłeczką golfową o płytki, które zatrzymują ją na swoich śladach, połykają ją, podbijają, przesuwają w określonym kierunku i tak dalej.

Crashlands i Levelhead

Już chyba dwudziesty raz w tym roku na promocji są Crashlands i Levelhead – dwa najpopularniejsze tytuły Butterscotch Shenanigans na urządzenia mobilne. Możecie je kupić za 21,99 zł za sztukę, co może nie brzmieć jak okazja w super tanim świecie gier mobilnych, ale może to być dobra wymówka, której potrzebujesz, aby zanurzyć się w świecie tych rewelacyjnych tytułów.

Poprzednie

Crashlands i Levelhead znów są przecenione na Androidzie

Najważniejsze informacje o grach i aktualizacjach na Androida: PUBG Mobile, Among Us, Xbox Beta i inne

Dalej