Najlepsze nowe gry i promocje na Androida: Genshin Impact, Creatures of Aether, 80 Days i inne

W końcu jest. Po miesiącach czekania możemy wreszcie pobrać i zagrać w niezwykle ambitne, inspirowane Breath of the Wild, Genshin Impact. Ale to nie wszystko, co w tym tygodniu ma do zaoferowania Sklep Google Play, wraz z nieco ekscentrycznym Sudoku Monopoly i solidnie wyglądającym Creatures of Aether.

Są też okazje do zaoszczędzenia, a wszystkie trzy gry, które wybraliśmy w tym tygodniu, są absolutnie warte uwagi. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Reklama

Nowe gry

Monopoly Sudoku

Monopoly Sudoku to najnowsza gra z linii produkcyjnej studia Marmalade Games. Chociaż założenie brzmi intrygująco, choćby dlatego, że trudno jest wyobrazić sobie, jak można połączyć Monopoly i Sudoku, w rzeczywistości jest to głównie Sudoku z odrobiną Monopoly łączącą łamigłówki.

Reklama

Creatures of Aether

Creatures of Aether to darmowa gra karciana PvP osadzona w uniwersum Rivals of Aether. Gracie w niej kartami opartymi na postaciach z popularnej bijatyki na komputery PC i konsole i jak na razie całkiem dobrze radzi sobie w sklepie Google Play.

Reklama

Genshin Impact

Cóż, nareszcie się doczekaliśmy. Genshin Impact, która wyciąga prawie każdą kartkę z książki pod tytułem The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a następnie dodaje kilka własnych rozdziałów, jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku. Ten ogromny, rozległy, wspaniały RPG akcji jest darmowy, więc nie macie absolutnie żadnej wymówki, aby go nie pobierać, aby zobaczyć, o co tyle szumu w branżowych mediach.

Reklama

Promocje

Juicy Realm

Juicy Realm, gra od X. D. Network, ma obecnie trzecią pozycję na top liście Google Play. W tej niezwykle sympatycznej strzelance na dwa drążki z trybem kooperacji na różnych platformach możecie walczyć z mięsożernymi owocami w dystopijnej ewolucyjnej przyszłości, w której ulubiona zdrowa przekąska wszystkich stała się globalnym drapieżnikiem.

Reklama

80 Days

80 Days to pomysłowa adaptacja popularnej opowieści Juliusza Verne’a o bogatym człowieku, który okrąża świat, by pokazać wszystkim, jaki jest wspaniały. Rezultatem jest uzależniająca, urocza różnorodna gra przygodowa, w której wcielasz się w Passepartouta pomagającego swojemu pracodawcy spełnić jego światowe marzenia.

Reklama
Reklama

Space Grunts

Space Grunts to bardzo oryginalna gra strategiczna akcji, która łączy prostą, zręcznościową akcję shootera z innowacyjną mechaniką turową. Włóczycie się po statku kosmicznym, ulepszacie swoją broń i zabijacie wszystkich wrogów na swojej drodze. Teraz możecie nabyć tytuł za obniżoną cenę.

Poprzednie

NetEase ujawnia szczegóły sezonu 3 w LifeAfter, początek w listopadzie

Letnie ciasto malinowe (Summer Raspberry Cake) – My Cafe (Moja kawiarnia)

Dalej