MU Origin 2 premiera już 28 maja

Fani gatunku MMORPG z pewnością mieli do czynienia z MU Online. Tytuł od Webzen od lat był na ustach wielu graczy. Sam z doświadczenia mogę wspomnieć o tysiącu przegranych godzin, setkach zarwanych nocek. I to wszystko z klimatyczną oprawą graficzną z tamtych lat. Przyjemność w czystej postaci. Jak nie oficjalne serwery to prywatne. Czas na MU Origin 2!

Swego czasu był to naprawdę dominujący tytuł i długo panował w czołówce chociażby azjatyckiego rynku. Niespełna rok temu twórcy ogłosili prace nad drugą odsłoną tego klasyka. Zdecydowali się jednak wydać drugą odsłonę sławnego MMORPG’a, czyli MU Origin 2 w postaci mobilnej. Wielu z Was może powiedzieć, że to strzał w kolano, jednak nie jest to prawdą.

Reklama

Ci bardziej rozeznani w temacie z pewnością doskonale są zaznajomieni z rynkiem gier mobilnych i gdzie tak naprawdę jest on najlepiej rozwinięty. Oczywiście jest to kontynent Azjatycki. Śmiało można stwierdzić, że twórcy najzwyczajniej w świecie skupiają się na lokalnym rynku. Reszta świata zainteresowana tytułem będzie musiała się dostosować.

Jak wspomniałem w tytule gra w życie wejdzie już 28 maja , czyli dokładnie za 6 dni!

Reklama

Sprawdź też: Last Day on Earth: Survival

Co do zaoferowania ma MU Origin  2?

Twórcy wspominali o zaktualizowanej wersji pierwszej odsłony z wieloma dodatkami, poszerzonym świecie oraz wzmocnieniu mocnych stron. Co więcej po wcieleniu się w jedną z dostępnych klas – Dark Knight, Dark Wizard czy też Elf. Rozpoczniesz wspaniałą przygodę, będziesz penetrował dungeony, wypełniał questy, wczuwał się w świetną kampanię i konfrontował się z innymi graczami na arenach 1v1 czy też bitwach zespołów.

Reklama

Wszystko co posiadała pierwsza część będzie zaimplementowana do MU Origin 2 w lepszej oprawie graficznej. W sposób dostosowany do dzisiejszych standardów i spełniając oczekiwania dzisiejszych graczy.

Czy warto sięgnąć po drugą odsłonę?

Od 29 marca do 7 kwietnia trwała beta, która przyniosła za sobą pewne liczby. Zanim jednak do nich przejdę wspomnę o dwóch dodatkach, które niesie za sobą nowa wersja MU. Mowa tutaj o mountach, które będzie można się zaopatrzyć i sprawniej przemierzać lokacje. Co więcej do naszej dyspozycji trafią zwierzaki, które będą wspierać nas w pokonywaniu kolejnych leveli.

Reklama

Wracając do wcześniej wspomnianych liczb. Wynikło z nich, że najchętniej wybieraną klasą był Dark Wizard co świadczy o chętniejszych ingerowaniu graczy w ciemną stronę. Dedukując można stwierdzić, że najmniej było posiadaczy klasy Elf.

Gracze Ci podczas tygodniowej bety pokonali 2 337 791 poziomów. Zaś 38 274 z nich poległo podczas starć PvP. Są to ogromne liczby. Mamy więc zapewnienie, że problemów ze znalezieniem graczy czy też gildii nie będziemy mieli.

Reklama

Zanim jednak sięgniemy po broń i stanie w szranki, musimy odrobinę poczekać. Dla niecierpliwych możecie dokonać wstępnej rejestracji, która dostępna jest oczywiście w Google Play

Poprzednie

Last Day on Earth – survival w najlepszym wydaniu?

PUBG Mobile i event Godzilla: King od Monsters!

Dalej

1 komentarz do “MU Origin 2 premiera już 28 maja”

Dodaj komentarz