Mobile Legends Update: Patch Noty 1.3.80 – TERIZLA nowy bohater!

mobile legends update new hero terizla

Okej, pewnie gry przyjmą formę wiodących gierek w naszym serwisie. Jedną z nich będzie właśnie Mobile Legends: Bang Bang. Z racji tego, że na dniach wszedł nowy update trzeba Was o tym poinformować. Tak więc Mobile Legends Update oznaczony jako 1.3.80, a wraz z nim nowa postać TERIZLA!

Mobile Legends Update 1.3.80 – nowy bohater Terizla

Nowy bohater, który twórcy wprowadzili do gry. Dość standardowo koszt bohatera to 599 diamentów albo 32 000 punktów bitwy. Oczywiście w momencie pojawienia się na serwerze jego cena zakupu za pomocą diamentów spadnie o 30%. To już 4 czerwca! Terizla oznaczony jest jako bohater typu Fighter, który zadaje burst damage. Bohater nie ma żadnych przeliczników pod obrażenia magiczne więc jedyną ścieżką budowania tej postaci są obrażenia fizyczne.

Swojego odnowienia doczekał się Zhask, który jak twierdzą twórcy jest od zawsze często wybieraną postacią przez graczy jednak nieco przestarzałą. Jest postacią o dużych obrażeniach jednak od zawsze był zbyt prosty do zabicia. Tym razem za pomocą swojego skilla Nightmaric Spawn będzie on mógł zadawać obrażenia będą jednocześnie dalej aktywnym w polu bitwy. Po więcej możecie zajrzeć tutaj:

Nowe skiny tygodnia i darmowa rotacja:

 • Terizla wraz ze swoim wejściem w życie Mobile Legends otrzymuje także skina Abyss Guard, skin dostępny również będzie w zestawie z bohaterem,
 • Harith otrzymuje nowego skina Stardust, do zakupu również w zestawie z bohaterem,
 • Layla z nowym skinem Classic Malefic Gunner za 50 diamentów [oferta ważna 14 dni],
 • Leomord z nowym skinem Triumph-Eagle

Rotacja wygląda następująco:

Darmowe: Franco, Estes, Karina, Gusion, Angela, Hilda, Selena, Uranus                             Dla posiadaczy Extra Starlight: Clint, Moskov, Lancelot, Harley, Leomord, Thamuz.

Mobile Legends Update 1.3.80 – Nerfy i boost

 • Esmeralda – Starmoon Casket – dodatkowe magiczne obrażenia z Frostmoon zredukowane z 0.8 do 0.7,
 • Khufra – Bouncing Ball – teraz skill zadaje 6% bazowego damage od maksymalnego HP przeciwnika, zredukowane z 7%,
 • Kadita – usunięty bug redukujący cooldowny skilli,
 • Sun, Claude, Akai, Helcurt – efekty skilli zostały zoptymalizowane,

Korekty Spelli

 • Sprint – od teraz spell będzie startował po 2s, a nie 3 jak poprzednio.

Nowe systemy i Eventy

 • Dodano możliwość uzyskania dostępu do 2019 MSC Tournament. Wraz z uruchomieniem turnieju w czerwcu, gracze będą mieli dostęp

– wraz z postępowaniem turnieju kolejne nagrody będą odblokowywane, jeśli bety Ci siądą po zakończonym meczu będziesz mógł odebrać nagrodę

 • zakup MSC Tournament Skina odblokowuje dostęp do specjalnych nagród,
 • kiedy zespół, który wspierasz odpadnie masz możliwość wskrzeszenia go poprzez zakup MSC Tournament Skina lub wybór innego. Po zmianie zespołu masz możliwość odblokowania zaległych nagród oczywiście za odpowiednią ilość diamentów. Cena wzrasta wraz z postępem turnieju,
 • Zespołu nie wskrzesicie podczas meczów, a po aktualizacji wyników.
 • Przedsprzedażowy event ze skinem do Harley – V.E.N.O.M. Octopus skin nadchodzi!

Z tych ciekawszych informacji to by było na tyle. Mobile Legends update, o którym pisze wnosi również kilka innych rzeczy. Miedzy innymi nowa statua w zwiazku z MSC, zmiany w giftach, od teraz mogą to być: double bp/exp, zmiana nicku, emotki. Od teraz możecie obdarowywać swoich friendów albo oni Was! Wow!

Dodatkowo doszły optymalizacje a propos słów cenzurowanych. Przeciwnicy z zeszłego meczu, będą wyświetlani w ostatnio spotkanych graczach. Kilka zmianek językowych nie dotyczących polskiego. Auto kupowanie i auto upgradowanie będzie domyślnie wyłączone, trzeba je po prostu włączyć w ustawieniach.

No i myślę, że starczy tego wszystkiego. Także miłej gierki, a jak jeszcze nie pykacie to Google Play!