Men in Black: Global Invasion – Pokemon GO w wydaniu SCI-FI

Najlepsze Gry na Androida Men in Black GI

Powiem Wam, że długo czekałem na coś pokroju Pokemon GO, które mogłoby zainteresować wielu tak jak zrobił to ten 1 tytuł. No i proszę bardzo. Men in Black: Global Invasion, coś czego nigdy bym się nie spodziewał i cholernie mnie ciekawi.

Z pewnością każdy z Was zna klasykę gatunku, a mowa tutaj o Facetach w Czerni. No pewnie, że tak! Teraz wyobraźcie sobie, że możecie zostać agentem w czarnym garniturze, które będzie przechadzał się po ulicach swojego miasta i neutralizował potwory, które wyniszczają społeczeństwo.

Tutaj zaczyna się robić ciekawie, bo dokładnie za ponad 12h będziecie mieli taką szansę! Wow! Uaa! Tak jest, marzenia się spełniają, teraz każdy może być jak Will Smith! Wystarczy, że wbijecie sobie na oficjalną stronę Men in Black: Global Invasion, zapiszecie się w pre-rejestracji i już za 12 dni będziecie mogli wejść do gry!

Men in Black: Global Invasion na poważnie.

Biorąc na ruszt temat nieco poważniej. Wyszła z tego dość ciekawa inicjatywa. Ludare podjęło się tego projekt już jakiś czas temu. Są to twórcy między innymi Omega Wars czy też Beasts Brawlers. Szkalujcie mnie jeśli się mylę, ale nie spotkałem się z projektem na wzór Pokemon GO, który byłby równie solidnie wykonany. Dodatkowo nawiązując do jakiegoś ciekawego uniwersum.

Dlatego też uważam, że projekt, którego podjęła się firma może wyjść naprawdę ciekawy. Na ten moment przydałaby się solidna promocja owego produktu żeby nie umarł on śmiercią tragiczną w obecnym BOOM w świecie mobile gamingu. Cały projekt i tak osiągnie sporą ilość graczy chociażby ze względu na współpracę franczyzową z twórcami filmu Faceci w Czerni.

Coś o samym gameplayu…

in-game-men-in-black-global-invasionmen-in-black-global-invasionglobal-map-men-in-black

Sama gra swoją strukturą zapewne nie wiele będzie różnić się od Pokemon GO. Jak możemy domyślać się po materiałach jakie dotychczas twórcy nam udostępniają, wcielimy się w Faceta w Czerni. Będziemy mieli za zadanie walczyć z przestępczością w postaci potworów z filmu, których jak informują twórcy jest 40 rodzajów.

Ciekawym aspektem jest dodanie broni za pomocą, których będziemy walczyć z potworami. Podobnie jak w Pokemonach owe stwory będziemy werbować do swojej drużyny, ewoluować je, ulepszać itd.

Na ten moment to jest wszystko co wiemy o grze. Wszystko to macie również na stronie producenta. Zachęcam do zapisywania się w pre-rejestracji, która tak jak już wcześniej wspominałem będzie trwała jeszcze przez ponad 12 dni.

Każdy zaliczony próg zarejestrowanych agentów to dodatkowe nagrody dla nas podczas startu gry. Na ten moment zarejestrowanych jest około 12 tysięcy osób co daje nam przekroczony pierwszy próg, czyli 2000 kredytów ekstra. W kolejnym progu, który liczy 25 tysięcy jest już potwór ekstra! Nie wspominam o reszcie, sprawdźcie sami!