Lords Mobile organizuje niesamowity konkurs z nagrodami

Ponieważ pandemia koronawirusa wciąż trwa, wiele wydarzeń związanych z grami przenosi się do sieci. Ultimate Lords jest najnowszyz z nich. Po sukcesie Lords Festival w zeszłym roku, jest to szansa dla graczy Lords Mobile na wygranie niesamowitych nagród, nawiązanie kontaktu ze społecznością gry i wiele, wiele więcej.

Ultimate Lords jest podzielone na trzy różne wydarzenia, z których każde daje Wam szansę na zdobycie niesamowitych gadżetów. Najpierw jest Ultimate Player. Tutaj gracze będą udostępniać zrzuty ekranu, aby udowodnić, że należą do wyższych sfer graczy Lords Mobile. Czy spędziliście wiele godzin w grze? Macie raporty z bitew, który mówią o waszej wielkości? To jest rodzaj rzeczy, którymi będziesz musieli się podzielić.

Trzech graczy z trzech różnych regionów gry zostanie zwycięzcami, zdobywając pakiet nagród. 2000 innych graczy otrzyma również przedmioty w grze za udział.

Potem jest wydarzenie Ultimate Fans. Wykorzystuje to funkcję “Lider wśród fanów” Facebooka i musicie być aktywni na stronie Lords Mobile FB, aby mieć pewność, że macie szansę na wygraną. Gdy zdobędziecie tytuł Najlepszego fana, będziecie musieli komentować odpowiednie posty i prosić znajomych, aby również polubili te komentarze.

Nagrody tutaj są szaleni imponujące. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma smartfon Samsung Galaxy Note 20 5G 128 GB, drugiego tablet Samsung Galaxy Tab S7 11.0 128 GB, a trzeciego smartwatch Samsung Galaxy Watch 3. Kolejnych 2000 graczy otrzyma również gadżety w grze.

Wydarzenie Ultimate Talent dotyczy tego, co możexie zrobić w prawdziwym życiu. Gracze podzielą się krótkimi filmami przedstawiającymi swoje umiejętności, a najlepsza trójka w każdym regionie otrzyma karty podarunkowe Amazon o wartości 500 USD i pakiety w grze o wartości 99,99 USD. Jest też szansa na wygranie prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych Razer Hammerhead.

Ale to nie wszystko. Zostanie utworzony film z najlepszych zgłoszeń w każdym z trzech wydarzeń, przedstawiających wydarzenie Ultimate Lords. Udostępnianie i komentowanie wideo daje Wamzansę na kolejną wygraną, z pakietami w grze o wartości 99,99 $ i nie tylko do zdobycia.

W grze wydarzenie Ultimate Lords pozwala wygrać darmowego, potężnego bohatera: Dark Magister, Lightweaver lub Shape Shifter – musicie wybrać, którego uważacie za najlepszego.

Ultimate Lords to super ekscytujący nowy sposób dla fanów Lords Mobile, nowych i starych, na angażowanie się w ich ulubioną grę.

Jeśli chcecie wziąć udział, pobierzcie grę ze Google Play Store i kliknijcie tutaj, aby sprawdzić stronę Lords Mobile na Facebooku, na której będzie się odbywać wiele wydarzeń.