League of Legends Mobile – czy to prawda?

Tencent ostatnimi czasy nie zwalnia tempa. Najpierw sięgnęli po PUBG Mobile, które trafiło do naszego mobile gamingowego świata i zrobiło nie lada furorę. Następnie zaatakowali Call of Duty i przenieśli ją na androida i iOS’a. Teraz zaś dostajemy informację, że najpopularniejsza MOBA na PC, która od lat króluje na rynku zaistnieje również na naszych telefonach.

Tencent nie zadowolone z osiągów AoV sięga po League of Legends Mobile

Szczerze powiedziawszy nikogo nie powinno to dziwić. Tencent od lat stawia poprzeczkę sobie bardzo wysoko. Szczerze powiedziawszy już w jakiś sposób przenieśli ową grę na mobilne odbiorniki jednak nigdy nie było to 1:1. W Azji powstało Honour of Kings, które zostało odebrane bardzo pozytywnie. Zaś na zachód dostaliśmy wydanie Arena of Valour, które również ma swoich zwolenników jednak naszych serc nigdy nie porwało.

Reklama

Z tego względu producenci zapowiadają, że to będzie zupełnie coś innego. League of Legends Mobile będzie w pełni zatwierdzone przez RIOT Games. Producenci nowej gry mają za zadanie przenieść 1:1 odsłonę PCtową. Oczywiście dostosowaną do telefonów, czyli zmianą ulegnie tu sterowanie oraz interfejs.

Źródło: Reuters

Reklama
Poprzednie

PUBG Mobile i event Godzilla: King od Monsters!

Free Fire Poradnik – Porady, Triki, Jak wygrywać?

Dalej

Dodaj komentarz