Karcianka Final Fantasy na Androida!

final-fantasy-1

Final Fantasy jest następną serią, która otrzymała swoją oficjalną cyfrową grę karcianą. Wiadomość tą ogłosiło właśnie studio Square Enix. Gra Final Fantasy Digital Card Game pojawi się na komputerach PC i urządzeniach mobilnych jeszcze w tym roku w Japonii.

Final Fantasy Digital Card Game – kilka informacji o grze.

Zamknięte testy beta odbędą się jeszcze w tym miesiącu, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, to może zarejestrować się w linku poniżej. Nie zwlekajcie zbyt długo, ponieważ tylko 10 000 osób otrzyma na to szansę!

W kwestii gameplayu, jest to gra karciana online. Mechanizm rozgrywki jest podobny do klasycznej turowej bitwy znanej z serii Final Fantasy. Mieliśmy okazję zapoznać Was z jedną z  gier na androida. Właśnie z tej serii.

Gracze będą mogli przywołać swoje ulubione postacie, które pojawią się w grze w oryginalnym, pikselowym wyglądzie i użyć różnych ruchów, aby spróbować przejąć kontrolę nad przeciwnikami. Chodzi o to, aby odgadnąć, co będą robić dalej i przeciwdziałać temu.

Możecie dowiedzieć się więcej o tym tytule na oficjalnej stronie dewelopera. Będziemy Was informować, jeśli otrzymamy informacje o globalnym wydaniu.

Link do zapisów do testów wersji beta: games.yahoo.co.jp/ffdcg