Jak zagrać w GTA San Andreas na Androida za darmo?

GTA San Andreas APK na Androida

GTA San Andreas na Androida pomimo wielu lat jakie posiada nadal jest jednym z największych hitów na scenie gier na telefony. Wiadomo też, że w sklepie Google Play jest ona płatna i kosztuje coś około 30 zł, ale w internecie istnieje kilka innych źródeł, które dają Wam możliwość gry przy pomocy GTA San Andreas APK, czyli bezpośrednich plików do gry.

GTA San Andreas na Androida za Darmo

Aktualnie dostępne są dwie wersje GTA San Andreas APK do pobrania za darmo. Pierwsza z nich to 1.08, zaś druga najbardziej aktualna v 2.00. Całość po wypakowaniu i zainstalowaniu waży coś w granicach 2,5 GB. Także kawałek miejsca trzeba sobie ogarnąć. Pomimo wszystko myślę, że warto.

Jak zainstalować GTA San Andreas APK

  1. Zainstaluj GTA-San-Andreas.apk
  2. Pobierz pamięć podręczną i rozpakuj archiwum z folderem com.rockstargames.gtasa po drodze: sdcard / Android / obb /
  3. Pełna ścieżka do pamięci podręcznej powinna wyglądać następująco: 
    sdcard / Android / obb / com.rockstargames.gtasa / main.8.com.rockstargames.gtasa.obb 
    sdcard / Android / obb / com.rockstargames.gtasa / patch.8 .com.rockstargames.gtasa.obb
  4. Ciesz się grą w GTA San Andreas na telefonie za darmo!
Sterowanie

Twórcy GTA San Andreas na Androida postarali się o standardowy joystick z lewej strony, który służy do poruszania się oraz resztę przycisków funkcyjnych. Co więcej, jeśli zechcemy podskoczyć musimy dwukrotnie kliknąć w przycisk biegnięcia do przodu.

GTa San Andreas na Androida
Download

Okej, przebrnęliście przez krótkie przedstawienie, teraz czas przejść do sedna. Poniżej podaje Wam linki do pobrania, a mi nie pozostaje jak życzyć Wam miłej gierki!

W linkach wyżej, znajdziecie również sposób na nieograniczoną ilość pieniędzy. Warunek działania jest taki, że po zainstalowaniu dodatku, po włączeniu gry musicie korzystać z “Kontynuuj“. Gdyby czasem znudziła Ci się gra w GTA, możesz sięgnąć po świetny tytuł survival jakim jest Durango: Wild Lands