Jak zagrać w GTA San Andreas na Androida za darmo?

GTA San Andreas na Androida

 Wszyscy wiemy jak wielkim hitem stało się GTA San Andreas na Androida. Jako, że wersja sprawna w sklepie Google Play jest płatna, postanowiłem dać Wam szansę zagrania w ten świetny tytuł za DARMO!

GTA San Andreas na Androida za FREE!

Aktualna wersja to 1.08. Całość po wypakowaniu i zainstalowaniu waży coś w granicach 2,5 GB. Także kawałek miejsca trzeba sobie ogarnąć. Pomimo wszystko myślę, że warto.

Instalacja

Tak więc na starcie, musimy pobrać cały cache gry, czyli folder o nazwie com.rockstargames.gtasa wypakowujemy do głównego folderu Androida (storage/Android/obb). Następny krok to zainstalowanie pliku .apk. Ot cała filozofia, teraz możesz się cieszyć grą.

Sterowanie

Twórcy GTA San Andreas na Androida postarali się o standardowy joystick z lewej strony, który służy do poruszania się oraz resztę przycisków funkcyjnych. Co więcej, jeśli zechcemy podskoczyć musimy dwukrotnie kliknąć w przycisk biegnięcia do przodu.

GTa San Andreas na Androida

Download

Okej, przebrnęliście przez krótkie przedstawienie, teraz czas przejść do sedna. Poniżej podaje Wam linki do pobrania, a mi nie pozostaje jak życzyć Wam miłej gierki!

GTA San Andreas Na Androida – plik .apk  26,35mb
cache/OBB – plik do wypakowania 1763mb

 

W linkach wyżej, znajdziecie również sposób na nieograniczoną ilość pieniędzy. Warunek działania jest taki, że po zainstalowaniu dodatku, po włączeniu gry musicie korzystać z “Kontynuuj“. Gdyby czasem znudziła Ci się gra w GTA, możesz sięgnąć po świetny tytuł survival jakim jest Durango: Wild Lands