Gry z PC na androida, o których nie wiedziałeś

Gry z PC na androida

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak to w końcu jest. Czy istnieją gry z PC na androida, w które bez większych kombinacji możesz zagrać. W tym momencie Twoje marzenia zostaną spełnione, a tak całkiem poważne, tak istnieją. Bezproblemowo możesz pobrać i pograć w gry z PC na telefonie. Nie jest to trudne, wystarczy Google Play, odrobina łącza i czas na granie. Zaś jeśli interesują Cię inne ciekawe gry na androida to zapraszamy do naszego zestawienia.

Jakie gry z PC na telefon zobaczysz w tym artykule:

Będą to zarówno tytuły bardzo popularne, jak i te mniej, ale odwzorowane praktycznie 1:1. Przechodząc do sedna, w tym artykule zobaczysz między innymi:

  • ARK Survival Evolved,
  • Prince of Persia,
  • Grand Theft Auto,
  • Minecraft,
  • World of Tanks,
  • i inne.

ARK Survival Evolved

Survivalowa gra akcji to pierwszy tytuł z naszego zestawienia gry z PC na androida. Daje nam ona praktycznie nieograniczone możliwości dzięki otwartemu światu. Twórcy zadbali o to, żeby grą mogli cieszyć się gracze na prawie każdej platformie. Ps4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS, Linux, a nawet Mac OS. Każdy gracz będzie musiał się zmagać z rywalami w postaci dinozaurów. Zostajemy zesłani na nieznaną nam wyspę, a naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej potrafimy. Gromadzimy surowce, tworzymy z nich niezbędne do życia przedmioty i polujemy, aby mieć co jeść.

Prince of Persia: Escape

Prince of Persia - Gry z PC na telefon

Prince of Persia Escape to nic innego jak endless runner i o ile nie przypomina w 100% oryginalnej wersji. To sam klimat w pewnym sensie przenosi nas w świat 1 odsłony na PC. Gdzie to książę przemierzał długie puste korytarze i ścierając się z wrogami. W odsłonie na telefony komórkowe tak naprawdę nie wiele jest do roboty. Bohater przemierza pokoje sam, a naszym głównym zadaniem jest podskakiwanie i omijanie pułapek. O ile nie jest to cudownie wykonana kopia gry z PC na androida to myślę, że sam akcent nadaje się do tego zestawienia.

GTA III, Vice City, San Andreas

Grand Theft Auto - Gry z PC na Androida

Byłbym głupi gdybym tego nie umieścił w zestawieniu gier z komputera na telefon. Niesamowite jest to, że seria Grand Theft Auto w takim stopniu zawładnęła sercami graczy, że po dzień dziś. Nawet w najstarszych częściach z serii, gracze potrafią spędzać przy nich długie godziny. Zarówno w GTA San Andreas jak i resztę części znajdziemy w sklepie Google Play. Myślę, że o fabule nie muszę wspominać, bo każdy ją dobrze zna, ale możliwość przeżycia ich na nowo w dowolnym miejscu. Czy to na ogrodzie, czy w pociągu, czy w łóżku, dodaje jeszcze większej wygody i miłych wspomnieć tym tytułom.

Minecraft

Podobne jak z poprzednim tytułem, o Minecraft nie trzeba za wiele mówić. Co prawda jest to gra płatna, ale za niewielkie pieniądz możesz cieszyć się bardzo popularnym tytułem na swoim telefonie. Jest to idealny przykład gry z PC na telefon, która po dzień dziś figuruje w rankingu najpopularniejszych gier na świecie. I choć pokolenie graczy nieco się zmieniło to chęci do grania dalej są.

World of Tanks MMO

WoT to bardzo popularna gra o czołgach. Kompletujesz załogę, wybierasz czołg jaki przypadnie Ci do gustu i jestem wrzucany w wir walki. W World of Tanks mamy do czynienia z naprawdę dużymi bitwami rodem z II wojny światowej. Sama gra jest wciągająca, ale to nie wszystko. Każdy gracz dodatkowo może poznać prawdziwą historię każdego z tych niszczycielskich pojazdów. Dostępne są czołgi polskie, japońskie, amerykańskie, a nawet niemieckie.

PUBG Mobile

pubg mobile

Jest to jeden z niewielu tytułów gdzie scena gry z PC rozwija się tak samo jak na telefonach. Chodzi tutaj nie tylko o nowe bronie, eventy, postacie, ale również o scenę e-sportową. Zaskakujące co? Profesjonalni mobilni gracze, to nawet dziwnie brzmi, ale tak się dzieje. Drużyny e-sportowej wygrywają dosłownie miliony dolarów na turniejach. Teraz już nie musisz spędzać godzin przed komputerem, wystarczy, że zaczniesz spędzać godziny przed smartfonem.