Gry z PC na androida, o których nie wiedziałeś

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak to w końcu jest. Czy istnieją gry z PC na androida, w które bez większych kombinacji możesz zagrać. W tym momencie Twoje marzenia zostaną spełnione, a tak całkiem poważne, tak istnieją. Bezproblemowo możesz pobrać i pograć w gry z PC na telefonie. Nie jest to trudne, wystarczy Google Play, odrobina łącza i czas na granie. Zaś jeśli interesują Cię inne ciekawe gry na androida to zapraszamy do naszego zestawienia.

Jeśli zaś nie jest to, to czego szukasz to zapraszamy Cię do sprawdzenia artykułu, w którym umieściliśmy najlepsze gry dla dzieci na telefon.

Reklama

Jakie gry z PC na telefon zobaczysz w tym artykule:

Będą to zarówno tytuły bardzo popularne, jak i te mniej, ale odwzorowane praktycznie 1:1. Przechodząc do sedna, w tym artykule zobaczysz między innymi:

  • ARK Survival Evolved,
  • Prince of Persia,
  • Grand Theft Auto,
  • Minecraft,
  • World of Tanks,
  • i inne.

ARK Survival Evolved

Survivalowa gra akcji to pierwszy tytuł z naszego zestawienia gry z PC na androida. Daje nam ona praktycznie nieograniczone możliwości dzięki otwartemu światu. Twórcy zadbali o to, żeby grą mogli cieszyć się gracze na prawie każdej platformie. Ps4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS, Linux, a nawet Mac OS. Każdy gracz będzie musiał się zmagać z rywalami w postaci dinozaurów. Zostajemy zesłani na nieznaną nam wyspę, a naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej potrafimy. Gromadzimy surowce, tworzymy z nich niezbędne do życia przedmioty i polujemy, aby mieć co jeść.

Reklama

Prince of Persia: Escape

Prince of Persia - Gry z PC na telefon

Prince of Persia Escape to nic innego jak endless runner i o ile nie przypomina w 100% oryginalnej wersji. To sam klimat w pewnym sensie przenosi nas w świat 1 odsłony na PC. Gdzie to książę przemierzał długie puste korytarze i ścierając się z wrogami. W odsłonie na telefony komórkowe tak naprawdę nie wiele jest do roboty. Bohater przemierza pokoje sam, a naszym głównym zadaniem jest podskakiwanie i omijanie pułapek. O ile nie jest to cudownie wykonana kopia gry z PC na androida to myślę, że sam akcent nadaje się do tego zestawienia.

GTA III, Vice City, San Andreas

Grand Theft Auto - Gry z PC na Androida

Byłbym głupi gdybym tego nie umieścił w zestawieniu gier z komputera na telefon. Niesamowite jest to, że seria Grand Theft Auto w takim stopniu zawładnęła sercami graczy, że po dzień dziś. Nawet w najstarszych częściach z serii, gracze potrafią spędzać przy nich długie godziny. Zarówno w GTA San Andreas jak i resztę części znajdziemy w sklepie Google Play. Myślę, że o fabule nie muszę wspominać, bo każdy ją dobrze zna, ale możliwość przeżycia ich na nowo w dowolnym miejscu. Czy to na ogrodzie, czy w pociągu, czy w łóżku, dodaje jeszcze większej wygody i miłych wspomnieć tym tytułom.

Reklama

Minecraft

Podobne jak z poprzednim tytułem, o Minecraft nie trzeba za wiele mówić. Co prawda jest to gra płatna, ale za niewielkie pieniądz możesz cieszyć się bardzo popularnym tytułem na swoim telefonie. Jest to idealny przykład gry z PC na telefon, która po dzień dziś figuruje w rankingu najpopularniejszych gier na świecie. I choć pokolenie graczy nieco się zmieniło to chęci do grania dalej są.

World of Tanks MMO

WoT to bardzo popularna gra o czołgach. Kompletujesz załogę, wybierasz czołg jaki przypadnie Ci do gustu i jestem wrzucany w wir walki. W World of Tanks mamy do czynienia z naprawdę dużymi bitwami rodem z II wojny światowej. Sama gra jest wciągająca, ale to nie wszystko. Każdy gracz dodatkowo może poznać prawdziwą historię każdego z tych niszczycielskich pojazdów. Dostępne są czołgi polskie, japońskie, amerykańskie, a nawet niemieckie.

Reklama

PUBG Mobile

pubg mobile

Jest to jeden z niewielu tytułów gdzie scena gry z PC rozwija się tak samo jak na telefonach. Chodzi tutaj nie tylko o nowe bronie, eventy, postacie, ale również o scenę e-sportową. Zaskakujące co? Profesjonalni mobilni gracze, to nawet dziwnie brzmi, ale tak się dzieje. Drużyny e-sportowej wygrywają dosłownie miliony dolarów na turniejach. Teraz już nie musisz spędzać godzin przed komputerem, wystarczy, że zaczniesz spędzać godziny przed smartfonem.

Poprzednie

Jak usunąć wirusa z telefonu? – skanowanie, odwirusowanie i czyszczenie telefonu

Westland survival poradnik – porady, triki, kody

Dalej