Genshin Impact 1.3 – co wprowadza nowa aktualizacja?

Genshin Impact 1.3 to niesamowita gra, bez wątpienia aktualnie jedna z najlepszych gier mobilnych na świecie. Nie zależnie od tego czy jesteś zaawansowanym graczem, laikiem czy totalnie początkującym gra Cię wciągnie. Studio twórców gier Mihoyo dodaje teraz więcej treści do Genshin Impact dzięki nadchodzącej aktualizacji v1.3 „All That Glitters” zaplanowanej na 3 lutego, która przyniesie nową postać, nowe wydarzenia, nowego bossa i sposób na zdobycie darmowego 4-gwiazdkowa postać.

Sprawdż recenzję gry Genshin Impact, która pojawiła się w naszym serwisie jakiś czas temu.

Reklama

Nowa 5-gwiazdkowa postać: Xiao (Anemo, Polearm)

Ta aktualizacja wprowadza nową 5-gwiazdkową postać w postaci Xiao. Z podanych szczegółów wiemy, że Xiao to postać Anemo dzierżąca broń drzewcową.

Genshin Impact - Xiao

Postacie pięciogwiazdkowe zwykle mają być postaciami „premium”, w związku z czym Xiao otrzyma również własny sztandar. Pomimo wszystko twórcy potrafią być bardzo hojni dla graczy free to play przez co wszyscy gracze otrzymają 10 darmowych Intertwined Fate, po prostu logując się do gry w ciągu kilku dni. Dzięki temu każdy będzie miał szanse wyciągnąć dla siebie tę postać. Xiao będzie udostępniać swój baner Keqingowi, ponieważ w tej aktualizacji nie ma nowych 4-gwiazdkowych postaci.

Reklama

Darmowe 4 gwiazdki w aktualizacji Genshin Impact 1.3

Chociaż w tej aktualizacji nie ma nowych czterogwiazdkowych postaci, Mihoyo oferuje wszystkim użytkownikom darmową czterogwiazdkową postać w ramach specjalnego wydarzenia „Stand by Me”.

Wszyscy gracze, którzy ukończą wydarzenie, mogą wybrać jedną 4-gwiazdkową postać z Xiangling, Xinyan, Beidou, Ningguang, Xingqiu i Chongyun. Chociaż nie podano żadnych szczegółów dotyczących zadań wydarzenia, możemy spodziewać się, że będzie to trochę trudne. Jednak nadal wykonalne dla wszystkich graczy.

Reklama

Jeśli chodzi o to, jaką postać wybrać jako nagrodę, sugerujemy, aby najpierw wybrać postać, której nie masz. Zamiast uzyskać powtarzającą się postać dla ich Konstelacji. Xingqiu jest dobrym wyborem ze względu na jego dodatkowy talent „Flash of Genius”, który daje mu 25% szansy na zwrot jednej liczby jednego materiału ze wszystkich użytych materiałów rzemieślniczych. Z biegiem czasu będzie to naprawdę korzystne dzięki twojemu wyrównywaniu grindów. Alternatywnie możesz również wycelować w C4 Xiangling lub C1 Ningguang, jeśli masz już wszystkie te postacie.

Wydarzenie Lantern Rite

Genshin Impact 1.3 Update

Lantern Rite będzie głównym wydarzeniem tej aktualizacji, podzielonym na kilka etapów. Ukończenie tych etapów zapewni ci walutę związaną z wydarzeniem, której możesz użyć w sklepie związanym z wydarzeniem, aby wymienić na fragmenty Wzniesienia postaci, Księgi Doświadczeń, Morę lub Pył Azoth (nowy materiał).

Reklama

Theater Mechanicus – minigra Tower Defense

W ramach wydarzenia Lantern Rite otrzymujemy nową minigrę typu tower defense. Zwiastun sugeruje, że gracze będą mogli tworzyć, umieszczać i ulepszać różne wieże z różnymi elementami i mechaniką wzdłuż ścieżki.

Podobnie jak w grach typu tower defense, hordy wrogów będą próbowały przejść przez ścieżkę. Twoim celem będzie powstrzymanie ich przed dotarciem do końca ścieżki. Genshin Impact dodaje do tego swój autorski element, pozwalając ci również wejść na pole bitwy własną postacią.

Reklama

Primo Geovishap – nowy boss

Primo Geovishap to nowy boss, który pojawi się w świecie Genshin Impact. Ta bestia wydaje się być niezwykle potężną formą irytujących piskląt Geovishap. Dodatkowym zwrotem akcji jest fakt, że ten boss może przełączać się między różnymi elementami. Bossa odblokujemy poprzez misję w ramach, której dostaniemy również Primogemy i Mora.

Zwiększone przepełnienia Ley Line

Dzięki nowej aktualizacji Mora i Experience Ley Lines otrzymają 2x większy drop w pierwszej kolekcji. Możesz więc wydać 20 żywicy i uzyskać 2x więcej zwykłej wydajności przy pierwszej kolekcji. Będzie to znaczący impuls dla graczy, którzy grindują, aby ulepszać swoje postacie.

Reklama
Reklama
Poprzednie

Skiny do Minecraft – 5 stron z darmowymi skinami do MC

Czy kasyna są legalne w Polsce?

Dalej