FRAG Pro Shooter – nowy lider?

FRAG Pro Shooter-Najlepsze Gry na Androida

Stale pnie się w górę i zdobywa popularność. Przez wielu już uważana za jedną z najlepszych gier typu shooter na smartfony. Czy podbiła już Wasze serca? Czy przekonacie się i zagracie? Dzisiaj postaram się Wam przedstawić czym jest FRAG Pro Shooter, czyli nowa gra od Oh Bibi, na którą dzięki życzliwości 2 korporacji uzyskali aż 21 MLN DOLARÓW!

Czy FRAG Pro Shooter ma szansę?

Na stanie się nowym hitem? Z pewnością tak. Serce i praca jaką wkładają developerzy w grę są zdecydowanie na plus dla tego tytułu. Widzimy to chociażby po ilości graczy, którzy już nieprzerwanie ogrywają FRAG Pro Shooter. Po ilości pozytywnego odzewu, nawet za wyznacznik wziąłbym tu zainteresowanie na YouTube. Bo właśnie pozornie małe czynniki, o które się dba dają później duże efekty.

Jak wygląda rozgrywka?

Doskonała w swej prostocie chciałoby się rzec. Ale czy do końca? W początkowych fazach rozgrywki, kiedy jest się tym początkującym rozgrywka według nas nie należy do tych z najwyższych sfer. Prosta mechanika, odrobina skillsów aimowych i vua la. Schody zaczynają się kiedy zostajemy bardziej wdrożeni w grę. Różne rodzaje postaci i ich zastosowania. Możliwość sterowania ruchami poszczególnych grup bohaterów z poziomu mini mapy. Z pewnością w późniejszym czasie, kilka “poziomów” skilla wyżej pojawią się taktyki. Także z pozoru prosta gra, stała się dość ciekawym wyzwaniem.

In Game FRAG Pro Shooter

Miano gry e-sportowej?

Jako, że jestem pasjonatem e-sportu, nie omieszkam spojrzeć na ten tytuł pod tym kątem. Zrobię to króciutko. Czy się nadaje? Jak najbardziej. Skoro Brawl Stars ma jakikolwiek potencjał e-sportowy, a nie ukrywajmy nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności umysłowych (ew. wymaga skillsów in-game). Tak, przeciwieństwem jest FRAG Pro Shooter. Gra wręcz swoją nazwą nasuwa nam sama “TAK chce być tytułem e-sportowym!”. I tak też się powoli będzie działo, a warto wspomnieć, że twórcy gry już jeden turniej zorganizowali.

Menu Frag Pro Shooter

Na tym etapie skończymy wstępną ocenę i omawianie tego tytułu, bo nie omieszkam o nic wspomnieć jeszcze nie raz! Także wyczekujcie, obserwujcie, a jest czego wyczekiwać, oj jeest! Ciaooo!