Fortnite – Rozkładane lotnie powracają wraz z najnowszym update!

fortnite

Fortnite: Battle Royale właśnie otrzymało pierwszą aktualizację w tym roku i ponownie wprowadza funkcję ponownego użycia lotni.

Już w listopadzie firma Epic Games wprowadziła tę funkcję, umożliwiając użytkownikom ponowne rozłożenie lotni w dowolnym momencie, gdy tylko znajdą się w powietrzu.

Jednak już wkrótce, po mieszanych odczuciach graczy twórcy zdecydowali się na usunięcie tej przydatnej, choć zdaniem części graczy aż za bardzo ułatwiającej rozgrywkę opcji.

Szybując po zwycięstwo

Fortnite - Android Games
Fortnite – Android Games

Do tej pory można było używać swojej lotni tylko po opuszczeniu autobusu bojowego lub w szczególnych okolicznościach. Najnowszy update ponownie wprowadza tę funkcję, ale zmienia ją tak, aby użycie lotni nie było aż tak proste, jak wcześniej. Oznacza to, że oprócz podniesienia waszego “pojazdu”, będziecie musieli go jednocześnie wyczyścić. Dopiero wtedy będzie się dało ponownie go rozłożyć.

Poza tym nowy update wprowadza również nowy rewolwer z celownikiem i kilka nowych ustawień dla trybu kreatywnego. Ktoś chętny na sprawdzenie nowej aktualizacji? Pobierzcie na oficjalnej stronie Fortnite już teraz!