Final Blade wkrótce pojawi się w Europie!

Final Blade

Być może wcześniej nie słyszeliście o Final Blade, ale to tylko kwestia czasu, zanim zechcecie pobrac ten tytuł na swojego smartfona.

To jedna z największych mobilnych gier RPG na świecie – szczególnie w Korei Południowej i na Tajwanie – i nie bez powodu. Wkrótce i my będziemy mogli w nie zagrać. Wszystko, co musicie teraz wiedzieć, to to, że wkrótce Final Blade pojawi się w pozostałych rejnonach świata (gra wcześniej była dostępna tylko w Azji).

Tak więc, macie wybór. Możecie zarejestrować się już teraz, aby pobrać grę w momencie jej premiery w sklepie Google Play.

Ostrze sprawiedliwości – Final Blade

Jeśli zdecydujecie się na wstępną rejestrację (zalecamy to zrobić), zdobędziecie 5-gwiazdkowego bohatera na start. To pozwali Wam wybrać potężnego bohatera, min. White Tiger Watch, Red Tiger Slayer, Yuki lub Yorn za darmo.

Oczywiście, dostaniecie również mnóstwo waluty w grze, aby dać sobie poważny bonus na dobry początek. A nagrody mogą nawet rosnąć w miarę upływu czasu, ponieważ twórcy grą, Skypeople, planują zwiększyć ilość dostarczanych treści w zależności od liczby rejestracji.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Final Blade, jest to gra RPG z gatunku gacha, która rozgrywa się w fikcyjnym orientalnym świecie. Dwa narody walczą z nim o potężny miecz, a Wy po prostu zostajecie wciągnięci w środek tego konfliktu.

W ten sposób stworzycie drużynę spośród ogromnej liczby bohaterów, których umiejętności wrastają wraz z rozwojem fabuły. Znajdziecie nowy ekwipunek, w który je wyposażycie i ulepszycie.

Dlaczego warto pobrać Final Blade?

W grze będzie jednak dużo więcej do zrobienia, niż tylko gra w trybie fabularnym. Możesz przetestować swoje możliwości w trybie niekończącej się Wieży, na przykład w obliczu niekończącego się strumienia coraz potężniejszych potworów.

Jeśli jesteście fanami gier PvP, będziecie mogli uczestniczyć solo na arenie lub z przyjaciółmi w Wojenach Klanów. Istnieją nawet opcje współpracy dzięki rajdom bossów i tym podobnym.

Jest wiele różnych opcji, a będziecie mogli bawić się bez względu na to, który wybierzecie, dzięki niesamowitemu systemowi walki. Nagradza on strategicznych graczy, którzy w kluczowych momentach wyzwalają odpowiednią kombinację umiejętności.

Nie wspominaliśmy też o wspaniałej grafice, jaką pokazuje ten tytuł. Na pierwszy rzut oka można nawet pomylić go z programem telewizyjnym anime!

Śmiało zarejestrujcie się teraz w Final Bladeright na oficjalnej stronie gry. Zalecamy zachęcanie znajomych do robienia tego samego, ponieważ przy premierze otrzymacie więcej nagród!