E3 2019: Gears POP! Gra mobilna współpracy Gears of War i Funko POP!

Gears POP! Gry na Android

W momencie kiedy mowa o targach E3 2019, cała świta geeków i innych ludzi związanych z grami mobilizuje siły i wspólnie śledzi nowości jakie są prezentowane. Co więcej nie tylko zwolennicy PCtów czy konsol znajdą tam coś dla siebie. M.in. producenci gier mobilnych również chwalą się swoimi tytułami. Takim też jest Gears POP!

Gears POP to wspólny projekt twórców Gears of War oraz Funko POP! Na targach został przedstawiony oficjalny trailer gry. Wzmianki o grze jak wiemy pojawiły się już rok temu. Twórcy czekali na dogodny moment aby zaprezentować szerzej grę światu, a za owy odpowiedni moment obrali właśnie targi E3 2019.

Gears POP! kolejne spojrzenie i oficjalny trailer ukazany na targach E3 2019!

Z pewnością skupi to więcej oczu na tytule, ze względu na popularność przedsięwzięcia, ale co tak naprawdę gra ma do zaoferowania.

Gra jest już dostępna w naszym ulubionym Google Play także wszystkich śmiałków zapraszam do rozgrywki. Wracając do rozgrywki. Czy gra ma coś szczególnego do zaoferowania?

Szczerze, nie. Jest do ładnie ubrana podróba Clash Royale z kosmicznymi mikropłatnościami. Na każdym kroku napotkamy kolejne boty, z którymi twórcy nawet szczególnie się nie postarali. Gracze mocno narzekają na niezoptymalizowany system doboru graczy, który karze nam mierzyć się z przeciwnikami dużo lepszymi od nas. Za wygraną zaś nie dając nam nic nadzwyczajnego.

Mikropłatności w tytule to jakaś porażka. Co jak co, ale pod tym kątem Microsoft srogo przesadził i zafundował nam tytuł czysto p2w. Jak już kilka razy wspominałem. Mikropłatności w grach mobilnych staram się zrozumieć i czasami nie zwracam na nie uwagi, bo są umiejętnie wprowadzone, ale w tym przypadku to dramat.

Spora część społeczności twierdzi, że p2w jaki wprowadzili twórcy strasznie zniszczył potencjał gry jaki ona rzeczywiście posiadała. Wiadome jest, że lubimy gry podobne do Clash Royale, ale jeśli mają coś konkretnego do zaoferowania.

Są jakieś plusy Gears POP!?

Na co nie mogę narzekać w tym tytule to wykonanie. Tutaj zdecydowanie głupie byłoby mówienie o braku profesjonalizmu. Gra jest dobrze wykonana, animacje są ładne i przejrzyste. Sama gra również oferuje duży rozmach w jednostkach jakie mamy do dyspozycji, a fani Gears of War będą zadowoleni z nawiązań do swojego ulubionego tytułu.