Dragalia Lost – nowy RPG od Nintendo zadebiutował w kolejnych krajach.

Najnowsza, wyjątkowa gra RPG od Nintendo, Dragalia Lost pojawiła się dzisiaj w kolejnych regionach świata: w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Singapurze.

I tak, niestety macie rację. Ta gra nie jest (i niewiadomo czy będzie) dostępna w Polsce. Jest to dosyć smutna wiadomość i kolejny przykład słabego traktowania polskich graczy przez zarząd “Wielkiego N”.

Dragalia Lost to gra RPG od Nintendo.

Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, jest to gra RPG autorstwa Nintendo i Cygames. Co ciekawe, tytuł ten nie czerpie inspiracji ani nie wykorzystuje żadnych charakterystycznych znaków z innych hitów od Nintendo.

Stworzycie grupę bohaterów i wyślecie ich na przygodę na całym świecie, walcząc z potworami. System walki różni się od typowego, ale gdy już go przetestujecie to z pewnością się Wam spodoba.

Jeśli więc mieszkacie w jednym z wyżej wymienionych terytoriów, pobierzcie Dragalia Lost w Google Play. Co do naszych czytelników w Polsce, musimy jeszcze poczekać na premierę tego tytułu w naszym kraju. Pytanie tylko, czy się doczekamy?