Chess Rush na Android już dostępne – Czy warto zagrać?

Chess Rush

Dawno mnie tu nie było. Wypadałoby coś dla Ciebie wyskrobać, musisz mi wybaczyć, ale ostatnio trochę się dzieje. Nie no jaja sobie robię, gram w szachy automatyczne i się obijam. Jak nie Teamfight Tactics to Chess Rush. No właśnie o tym drugim tytule sobie dzisiaj porozmawiamy.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że już każdy wymiotuje tymi automatycznymi szachami i temat do bólu jest wyczerpany przez serwisy z grami. Jednak pojawia się mała perełka wśród gąszczu konkurencji. Tencent postanowiło zrobić Auto Chess takie jak na Mobile powinno być.

Chess Rush na Android już dostępne!

W kolejnych auto szachach nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie jest bardzo ważny szczegół. Auto Chess od Tencent wprowadziło tzw. turbo mode. Mecze rozgrywane w Chess Rush odbywają się 10 minut! Już czujecie różnicę?

Chess Rush poradnik dla początkujących

Dlaczego 10 minutowe mecze są takie ważne?

Po gry na smartfony jak wiemy z własnego doświadczenia z reguły sięgamy kiedy mamy wolną chwilę i chcemy na szybko “pyknąć” rundkę w naszej ulubionej gierce. Z racji tego, że rozgrywki w innych tytułach Auto Chess są mega angażujące i czasochłonne, casualowi gracze nie sięgają tak często po chociażby Auto Chess Mobile. Najzwyczajniej w świecie nie mają na to czasu.

Tencent ma w tej kwestii nie lada kartę przetargową i może trafić do naprawdę szerokie grona odbiorców. Osoby, które nie mają wcześniej wspomnianego czasu, a mocno zainteresowane są gatunkiem z chęcią sięgną po jego wersje “turbo”.

Jak zagrać w Chess Rush?

Sprawa jest nad wyraz prosta. Jedyne co musimy zrobić to sięgnąć po nasze ukochane telefony, załączyć nasz kochany Google Play i zaaplikować tytuł gry w wyszukiwarkę i mamy to. Dla tych, którzy dowiadują się o grze w trakcie czytania, serdecznie zapraszam pod ten link. Oczywiście nasi drodzy przyjaciele z iOS również mają taką możliwość, ale im linka nie podam, bo nie.

Czy warto zagrać?

To pytanie zadaje sobie chyba przy pisaniu o każdej grze dla Ciebie. Sprawa jest prosta, jak nie zagrasz to się nie przekonasz. Jeżeli należysz do tych, którzy lubią ten gatunek, a szukasz szybkiej alternatywy nie odstającej od reszty. Zdecydowanie jest to tytuł dla Ciebie. Nie ma co się zastanawiać, po prostu zagraj. 🙂

recenzja chess rush

Szczerze mówiąc nawet jestem w stanie otwarcie powiedzieć Wam, że gra ma potencjał i może co nieco zdziałać. Nie mówię, że jakoś znacząco pochłonie cały rynek Auto Chess, ale z pewnością swoje zdziała. Zapraszam również do Chess Rush Poradnik, który rzetelnie i solidnie dla Ciebie przygotowałem. 🙂