Chess Rush na Android już dostępne! Czy warto zagrać?

Chess Rush

Dawno mnie tu nie było. Wypadałoby coś dla Ciebie wyskrobać, musisz mi wybaczyć, ale ostatnio trochę się dzieje. Nie no jaja sobie robię, gram w szachy automatyczne i się obijam. Jak nie Teamfight Tactics to Chess Rush. No właśnie o tym drugim tytule sobie dzisiaj porozmawiamy.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że już każdy wymiotuje tymi automatycznymi szachami i temat do bólu jest wyczerpany przez serwisy z grami. Jednak pojawia się mała perełka wśród gąszczu konkurencji. Tencent postanowiło zrobić Auto Chess takie jak na Mobile powinno być.

Chess Rush na Android już dostępne!

W kolejnych auto szachach nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie jest bardzo ważny szczegół. Auto Chess od Tencent wprowadziło tzw. turbo mode. Mecze rozgrywane w Chess Rush odbywają się 10 minut! Już czujecie różnicę?

Chess Rush poradnik dla początkujących

Dlaczego 10 minutowe mecze są takie ważne?

Po gry na smartfony jak wiemy z własnego doświadczenia z reguły sięgamy kiedy mamy wolną chwilę i chcemy na szybko “pyknąć” rundkę w naszej ulubionej gierce. Z racji tego, że rozgrywki w innych tytułach Auto Chess są mega angażujące i czasochłonne, casualowi gracze nie sięgają tak często po chociażby Auto Chess Mobile. Najzwyczajniej w świecie nie mają na to czasu.

Tencent ma w tej kwestii nie lada kartę przetargową i może trafić do naprawdę szerokie grona odbiorców. Osoby, które nie mają wcześniej wspomnianego czasu, a mocno zainteresowane są gatunkiem z chęcią sięgną po jego wersje “turbo”.

Jak zagrać w Chess Rush?

Sprawa jest nad wyraz prosta. Jedyne co musimy zrobić to sięgnąć po nasze ukochane telefony, załączyć nasz kochany Google Play i zaaplikować tytuł gry w wyszukiwarkę i mamy to. Dla tych, którzy dowiadują się o grze w trakcie czytania, serdecznie zapraszam pod ten link. Oczywiście nasi drodzy przyjaciele z iOS również mają taką możliwość, ale im linka nie podam, bo nie.

Czy warto zagrać?

To pytanie zadaje sobie chyba przy pisaniu o każdej grze dla Ciebie. Sprawa jest prosta, jak nie zagrasz to się nie przekonasz. Jeżeli należysz do tych, którzy lubią ten gatunek, a szukasz szybkiej alternatywy nie odstającej od reszty. Zdecydowanie jest to tytuł dla Ciebie. Nie ma co się zastanawiać, po prostu zagraj. 🙂

recenzja chess rush

Szczerze mówiąc nawet jestem w stanie otwarcie powiedzieć Wam, że gra ma potencjał i może co nieco zdziałać. Nie mówię, że jakoś znacząco pochłonie cały rynek Auto Chess, ale z pewnością swoje zdziała. Zapraszam również do Chess Rush Poradnik, który rzetelnie i solidnie dla Ciebie przygotowałem. 🙂